۲۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۹
کد خبرنگار: 933
کد خبر: 84233124
۰ نفر

برچسب‌ها

ایستگاه راه آهن فهرج افتتاح شد

کرمان - ایرنا - ایستگاه راه آهن فهرج امروز (چهارشنبه) با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، ایستگاه راه آهن شهرستان فهرج با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به وسعت یک هزار و ۵۵۰ متر مربع احداث شده که با تامین اعتبار چهار میلیارد تومان دیگر، بخش محوطه سازی این ایستگاه نیز در آینده عملیاتی می شود.

 همچنین در سفر زینی وند به شهرستان فهرج، گلخانه ۱.۲ هکتاری این شهرستان با چهار میلیارد تومان سرمایه گذاری که سه میلیارد تومان در قالب تسهیلات و یک میلیارد تومان آورده سرمایه گذار با ۱۵ نفر اشتغال زایی افتتاح شد.

استاندار کرمان در ادامه سفر خود به شرق کرمان، با حضور در روستای محمودآباد چاهدگال از توابع شهرستان فهرج در انتهای مرزهای شرقی استان کرمان، با امام جمعه اهل سنت و تعدادی از اهالی این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد و در جریان مسائل و مشکلات مردم این منطقه قرار گرفت.

مرکز بهداشتی درمانی روستای علی آباد چاهدگال فهرج با ۳۶۷ متر مربع زیربنا و هفت خانه پزشک با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار توسط استاندار کرمان و با حضور مسئولان محلی و مردم این منطقه افتتاح شد.

 اینترنت پرسرعت علی آباد چاهدگال نیز با دستور استاندار پس از ۲ ماه با نصب تجهیزات و هزینه ۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

مولوی شهیکی امام جمعه اهل سنت منطقه محمدآباد نیز در آخرین نقطه مرز شرقی استان کرمان با تقدیر از سفر استاندار، تکمیل جاده این روستا را خواستار شد که استاندار دستورات لازم در این راستا صادر کرد.

زینی وند همچنین از افزایش و تقویت اعتبارات شهرستان فهرج در بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.

 استاندار کرمان با حضور در محل شهادت سروان هادی رئیسی در چاهدگال فهرج، یاد و خاطره این شهید والامقام و شهدای امنیت را گرامی داشت و خون مطهر شهدا را تضمین کننده امنیت ایران اسلامی دانست.

زینی وند در ابتدای سفر به شهرستان فهرج با حضور در گلزار شهدا نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

استاندار کرمان امروز در چهارمین حضور خود در شرق استان کرمان به شهرستان های ریگان، فرهج و نرماشیر سفر کرده است.

شهرستان فهرج در فاصله ۲۵۰ کیلومتری جنوب شرق مرکز استان کرمان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها