تهرانگردی تلویزیون در حوالی برج میلاد و پاساژ پروانه

تهران – ایرنا - فصل جدید برنامه «تهرانگرد» از پنجشنبه ۳۰ بهمن با ساختار جدید از شبکه پنج سیما روانه آنتن شده و در اولین قسمت گزارش‌هایی تصویری از نمایشگاه صنایع دستی برج میلاد و بازگشایی مجدد پاساژ پروانه را پخش می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی شبکه پنج سیما، سجاد مشحون تهیه کننده برنامه «تهرانگرد» در توضیح فصل جدید این برنامه گفت: رویکرد جدید تهرانگرد در این فصل، پرداختن به رویدادهای مهم تهران از جمله برگزاری جشنواره‌ ها، افتتاح گالری و نمایشگاه‌های فاخر هنری، رویدادهای فرهنگی و مسابقات ورزشی است.

وی تاکید کرد: این برنامه ضمن به تصویر کشیدن محل برگزاری این رویدادها، این مکان های فرهنگی، هنری، ورزشی و ... را از بٌعد تاریخچه، راه ‌های دسترسی و جذابیت‌های فرهنگی و بصری برای بینندگان به تصویر می کشد.

مشحون ادامه داد: در حقیقت این برنامه با ساختار رویداد محور ضمن نمایش جاذبه‌های شهر، بینندگان خود را از رویدادهای مختلف شهر تهران باخبر خواهد کرد.

تهیه کننده تهرانگرد افزود: بخش ویژه  تهرانگرد در سری جدید استفاده از مشارکت های مردمی در فضاهای شهری تهران است که بعد از ثبت نام و با دستورالعمل‌های بهداشتی صورت خواهد گرفت. در این بخش هرهفته تعدادی از ثبت نام کنندگان با گروه برنامه ساز تهرانگرد همراه خواهند شد و گشتی در میان جاذبه‌های تهران خواهند زد.

دوربین تهرانگرد در اولین قسمت به نمایشگاه صنایع دستی برج میلاد خواهد رفت و در بخش بعدی برنامه بازگشایی مجدد پاساژ پروانه را خواهیم دید. همچنین گزارشی از نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی تهران، مسابقات پتانگ تهران و مشارکت مردمی در جمع آوری فیلتر سیگار به تصویر کشیده می شود.

سری جدید تهرانگرد این هفته با اجرای ساسان گلستانه و شهرزاد کمالزاده و با تهیه کنندگی سجاد مشحون، پنجشنبه ساعت ۲۰ از شبکه پنج پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار فرهنگ