خبر خوش استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای گلخانه داران

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بحث معافیت سهم بیمه کارفرمایان تولیدکننده واحدهای گلخانه ای در استان تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری روز چهارشنبه در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولت در یاسوج اظهار داشت: در ماه های اخیر قانون معافیت سهم بیمه کارفرمایان در بحث کشاورزی ( گلخانه داران) حذف شده که این مهم مشکلاتی را برای تولیدکنندگان این استان فراهم کرده است.

وی افزود: قانون حذف دریافت سهم بیمه کارفرمایان تولیدکنندگان واحدهای گلخانه‌ای در این استان با مخالفت سازمان تامین اجتماعی استان روبه رو بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تا زمان تعیین تکلیف این قانون با مسئولیت بنده، حذف دریافت سهم بیمه کارفرمایان تولید کنندگان گلخانه ای برقرار خواهد بود.

کلانتری ابراز داشت: بخش خصوصی تاثیرگذارترین بخش در روند توسعه هر جامعه است که منجر به تولید، اشتغال و کارآفرینی می شود.

وی ادامه داد: تعیین تکلیف تعدادی از واحد های شیلات دارای مشکل استان ، تفسیر قانون به سمت و نفع سرمایه گذار و غیره در این نشست همه در راستای حمایت از بخش خصوصی در استان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: حمایت همه جانبه از بخش خصوصی در این استان به جد در دستور کار بوده و به دنبال تبدیل این استان به مکانی امن برای سرمایه گذاران هستیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج نیز گفت: منابع طبیعی استان و محیط زیست بزرگ‌ترین معارض برای طرح های معادن و گردشگری در استان محسوب می شوند.

جبار کیانی پور افزود: البته این دستگاه ها طبق قانون عمل می کنند اما در این رابطه بخش خصوصی تا حد زیادی به زحمت می افتد.

وی با اشاره به اصلاح تبصره یک ماده ۴۷ قانون، ابراز داشت: امید است با پیگیری های استاندار بخش خصوصی حمایت بیشتری شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =