آزمون مشاوران حقوقی املاک در قصرشیرین برگزار شد

قصرشیرین - ایرنا- مسوُول بسیج حقوقدانان قصرشیرین گفت: آزمون مشاوران حقوقی املاک امروز چهارشنبه با حضور شرکت کنندگان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «یونس قاسم‌آبادی» در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: در این آزمون ۳۵ تن از دانش‌آموختگان رشته حقوق با هم به رقابت پرداختند.

وی اظهار داشت: این آزمون در راستای اجرای تفاهم‌نامه‌ای مشترک مابین معاونت پیشگیری دادگستری کل استان کرمانشاه و سازمان بسیج حقوقدانان استان توسط بسیج حقوقدانان و دادگستری شهرستان قصرشیرین برگزار شد.

مسوُول بسیج حقوقدانان قصرشیرین در ادامه گفت: در این طرح مشترک قرار است حقوقدانان بسیجی به عنوان مشاوران حقوقی املاک در شفاف‌سازی قراردادها و مبایعه‌نامه‌های تنظیمی املاک جهت کاهش اختلافات دعاوی ناشی از قراردادهای املاک نقش‌آفرینی کنند.

وی با اشاره به اینکه در قصرشیرین ۴۴ مشاور املاک فعال است، گفت: این دفاتر مشاور املاک به ثبت مکانیزه و استفاده از ابزارهای حقوقی در نگارش قراردادهای ملکی ملزم شده‌اند.

او تصریح کرد: طرح مذکور در راستای کمک به مردم و به منظور جلوگیری از اختلافات ملکی، قراردادها، مبایعه نامه ها و ممانعت از اختلافات و مشکلات حقوقی اجرا شده است.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها