کرونا همچنان در کمین سلامتی مردم است

قصرشیرین - ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب از مردم این شهرستان خواست ویروس کرونا را جدی بگیرند چون ویروس کرونا تمام نشده و در کمین سلامتی مردم است.

«نورالدین فرزادی‌پور» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: باتوجه به اینکه در ایام پایانی سال ۹۹ و در آستانه ورود به سال ۱۴۰۰ قرار داریم و مردم برای خریدهای نوروزی به بازار مراجعه می‌کنند خواهش می‌کنیم مردم مراعات کنند.

وی اظهار داشت: از مردم درخواست می‌کنیم از ترددهای غیرضروری خودداری کنند چون ترددها و حجم سفرها و ازدحام در بازار و مراکز خرید باعث افزایش سرایت ویروس کرونا و تهدیدی برای سلامتی مردم و ورود به موج چهارم خواهد بود.

نماینده عالی دولت در سرپل‌ذهاب گفت: ما باید بپذیریم ویروس کرونا در کنار ما است و جزیی از زندگی ما شده از این رو باید دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیریم.

فرزادی‌پور بر رعایت موازین بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک تاکید کرد و افزود: مراقبت سلامتی خود و دیگران باشیم تا شاهد افزایش مبتلایان و اجرای محدودیت‌ها و تعطیلی کسب و کارها و مشاغل و متضرر شدن مردم نباشیم.

وی اظهار داشت: نباید ما نسبت به مسوُولیت‌های اجتماعی و فردی بی‌تفاوت باشیم چون دیدیم کرونا ورزشکاران به نام ما را گرفت و این واقعیت را نادیده نگیریم.

او گفت: از ابتدای همه گیری بیماری کووید ۱۹تاکنون در شهرستان سرپل‌ذهاب هزار و ۷۴ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد ۵۶ تن جان باخته اند.  

سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰هزار تن جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها