عبادی‌پور بر سر دوراهی اسکرا و میلانو

تهران- ایرنا- لژیونر والیبال ایران بر سر دوراهی بین ماندن در تیم اسکرا بلهاتوف یا پیوستن به تیم میلانو قرار دارد.

به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر رسانه‌های ایتالیا و لهستان از پیشنهاد چند تیم باشگاهی روسیه و ایتالیا به میلاد عبادی‌پور خبر داده‌اند. از میلانو به عنوان جدی‌ترین مشتری دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران نام برده می‌شود.

عبادی‌پور که از سال ۲۰۱۷ به تیم اسکرا بلهاتوف پیوست، با این تیم یک قهرمانی در لیگ لهستان و یک مقام سومی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده است. این بازیکن که چهارمین فصل حضور در این تیم را سپری می‌کند به یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های اسکرا و البته محبوب هواداران تبدیل شده است.

حالا چند تیم باشگاهی به دنبال جذب بازیکن ۲۷ ساله تیم ملی ایران هستند. میلانو قصد دارد در فصل آینده لیگ والیبال ایتالیا با قدرت بیشتری وارد مسابقات شود و جذب عبادی‌پور یکی از برنامه‌های جدی این تیم است. میلانو در مرحله مقدماتی این فصل سری آ در رتبه هشتم قرار گرفت. روبرتو پیاتزا هدایت این تیم را بر عهده دارد. او در سال ۲۰۱۷ سرمربی اسکرا بود و عبادی‌پور را به این تیم برد.

عبادی‌پور در سال‌های گذشته هم پیشنهاداتی داشت اما به نظر می‌رسد این بار جدی‌تر از همیشه به جدایی از اسکرا فکر می‌کند. اما یک اتفاق مهم ممکن است همه چیز را تغییر دهد. مدیران باشگاه قصد دارند سرمربیگری تیم را به اسلوبودان کواچ بسپارند. گفته می‌شود کواچ در صورت حضور در اسکرا، الکساندر آتانسویچ پشت خط زن نامدار صربستانی را که زمانی در پروجا ایتالیا شاگرد او بود، با خود به لهستان ببرد.

کواچ در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بود و در لیگ جهانی ۲۰۱۴ برای نخستین بار عبادی‌پور را به تیم ملی دعوت کرد. شاید این بازیکن قید حضور در ایتالیا را بزند و یک بار دیگر با کواچ کار کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha