برای بازگشت تیم فوتبال راهیان به لیگ دسته یک تلاش می‌کنیم

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه خلأ حضور یک تیم از فوتبال استان کرمانشاه در لیگ‌های مطرح بزرگسالان به شدت احساس می‌شود، گفت: تا قبل از پایان این دوره فدراسیون فوتبال تلاش خواهیم کرد موضوع بازگشت راهیان کرمانشاه به لیگ دسته یک نهایی شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «هوشنگ بازوند» روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات فوتبال استان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای هیات فوتبال استان در استانداری افزود: عشق و علاقه به فوتبال باید در مجموعه ورزش استان و هیات فوتبال عینیت پیدا کند تا زمینه پیشرفت و توسعه آن نیز فراهم گردد.

وی با اشاره به اینکه فوتبال را خوب و کامل می‌شناسم و علاقه‌مند به آن هستم، اظهار داشت: برای حل مشکل زمین فوتبال ساحلی در کرمانشاه هم کمک‌هایی به اداره کل ورزش و جوانان خواهد شد تا مشکلات فوتبال ساحلی استان نیز حل گردد.

مدیرعامل تیم فوتبال راهیان کرمانشاه هم در این جلسه از حضور قطعی راهیان کرمانشاه در لیگ آینده ظرف ۱۰ روز آینده و ضرورت تعیین تکلیف این موضوع خبر داد و گفت: حتی یک نگاه منفی در استان کرمانشاه برای بازگشت راهیان به لیگ دسته اول فوتبال وجود ندارد.

«سلمان کریمی» تیم راهیان را متعلق به استان کرمانشاه دانست و افزود: فدراسیون باید به مردم استان و آرای قوه قضاییه احترام بگذارد و همچنین از هیات فوتبال استان و تمام ارکان استان می‌خواهم با استفاده از همه ظرفیت‌های خود، ظرف ۱۰ روز آینده موضوع بازگشت قطعی راهیان در لیگ سال آینده را نهایی کنند.

رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه نیز در این نشست ضمن ابراز خوشحالی از ایجاد امکانات مناسبی که در ۲ سال گذشته برای فوتبال در استان گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به جهت ایجاد زیرساخت‌های بسیار خوبی که در فوتبال استان کرمانشاه ایجاد کرده قدردانی می‌کنیم.

«علیرضا محبی‌زنگنه» واگذاری زمین‌های فوتبال در شهرستان‌ها به هیات‌های فوتبال با دستور مدیرکل را اتفاق بسیار خوبی دانست و ادامه داد: فوتبال کرمانشاه ظرفیت های بسیاری دارد و در استعدادیابی و همچنین آموزش، مرکز غرب کشور است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هم با اشاره به اینکه زیرساخت‌های فوتبالی خوبی در استان در ۲ سال اخیر در استان کرمانشاه ایجاد شده است، گفت: ورزشگاه فوتبال آزادی کرمانشاه پس از حدود نیم قرن به صورت اساسی مرمت و نوسازی شد و در خدمت فوتبال است.

«صابر رحیمی» ادامه داد: در پاوه،  ثلاث باباجانی و بسیاری دیگر از مناطق زمین‌های فوتبالی مناسبی ایجاد شده و استاندار کرمانشاه در سه سال گذشته همواره جلوتر از ما حرکت کرده و توسعه زیرساخت‌ها بدون حمایت‌های او میسر نبود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها