زن جوانی به دنبال سقوط درخت در مرند جان باخت
عکس تزئینی

تبریز - ایرنا - سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی گفت: در پی وزش شدید باد و سقوط یک اصله درخت بر روی یک دستگاه خودروی پراید، زن جوانی جان باخت.

وحید شادی نیا، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این حادثه ساعت هشت و ۲۴ دقیقه صبح امروز در خیابان شریعتی این شهر روی داد و در اثر آن زن ۳۲ ساله ای به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به هشدارهای اداره کل هواشناسی استان در خصوص وزش تندبادهای لحظه ای طی امروز، به مردم توصیه کرد از تردد در محل های خطرناک که احتمال سقوط اشیا و شکستن درختان وجود دارد خودداری کرده و موارد ایمنی را برای جلوگیری از سقوط اجسام غیرایمن از پشت بام و تست کردن دودکش بخاری ها برای پیشگیری از بروز مسمومیت با مونوکسید کربن انجام دهند.

به گزارش ایرنا، بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی سرعت تندباد لحظه ای امروز در مناطق مختلف استان به ویژه تبریز به حدود ۲۰ تا ۲۵ متر بر ثانیه می رسد و احتمال سقوط اشیا و شکستن درختان وجود دارد.

بر این اساس از امروز دمای هوای استان کاهش می یابد که این کاهش روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت محسوس بوده و بین پنج تا ۱۲ درجه سانتی گراد هوا نسبت به امروز سردتر می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =