رییس هیات نابینایان: ورزشکار همدانی شانس حضور در پارالمپیک را دارد

همدان- ایرنا- رییس هیات ورزش نابینایان و کم بینایان همدان گفت: ورزشکار همدانی هنوز هم شانس کسب سهمیه حضور در پارالمپیک توکیو در رشته دو ومیدانی را دارد.

سمیه سهیلی روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: وحید علی نجیمی شانس حضور در این مسابقات را دارد و فدراسیون در حال پیگیری این موضوع با مقامات فدراسیون جهانی است.

وی اضافه کرد: در ماده‌ای که نجیمی در آن فعالیت دارد، کشورمان سهمیه را اخذ کرده اما رییس فدراسیون به دنبال رایزنی برای حضور او در پارالمپیک است.

سهیلی خاطرنشان کرد: نجیمی پیش از برگزاری رقابت‌های بین المللی امارات توانست این سهمیه ورودی را کسب کند و امیدواریم مسوولان فدراسیون جهانی، همان رکورد را جواز حضور دونده همدان در پارالمپیک قرار دهند.

وی یادآور شد: نجیمی هفته قبل در مسابقات بین المللی دو ومیدانی نابینایان به میزبانی کشور امارات که حکم ورودی پارالمپیک را داشت، ۲ نشان برنز کسب کرد اما ملاک سهمیه طلا بود.

سهیلی افزود: با این حال معتقدیم که نجیمی قبل از این مسابقات موفق به کسب سهمیه شده و نباید رکورد این رقابت‌ها را ملاک قرار دهند.

رییس هیات نابینایان و کم بینایان همدان اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا نجیمی با همان رکورد قبلی راهی پارالمپیک شود و امیدوارم مشکلی به وجود نیاید.

وحید علی نجیمی دارنده چندین مدال ملی و بین المللی است و هم اکنون در ترکیب تیم ملی دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان کشور حضور دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =