۲۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۴
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84232165
۱ نفر

برچسب‌ها

روزانه ۴۰ تُن گوشت مرغ باید در قم توزیع شود

قم - ایرنا - استاندار قم بر اجرای مصوبه توزیع روزانه ۴۰ تُن گوشت مرغ در سطح استان تاکید کرد و گفت: تامین گوشت مرغ و تخم مرغ باید بر اساس قیمت مصوب دولتی انجام شود.

به گزارش سه‌شنبه شب ایرنا، بهرام سرمست درجلسه کارگروه تنظیم بازارقم طی سخنانی توجه به نیازهای تولیدکنندگان را بخشی از فرایند تنظیم بازار دانست و افزود: اتحادیه ها در این راستا نقش ویژه ای ایفا می کنند.

وی  با بیان اینکه در شرایط التهاب بازار باید همراهی ها بیشتر باشد ادامه داد: سازمان‌های نظارتی و اتحادیه‌ها باید با تعامل و همکاری مشکل‌ها را مرتفع کنند.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مصوبه توزیع ۴۰ تُن مرغ به صورت روزانه با قیمت مصوب دولتی گفت: این مصوبه باید در کل روزهای هفته محقق و اجرایی شود.

استاندار قم ادامه داد: در برخی مناسبت ها مصرف شهروندان افزایش پیدا می‌کند که باید برای چنین روزهایی افزایش توزیع به میزان نیاز شهروندان برنامه ریزی شود.

وی همچنین تجزیه و تحلیل قیمتی به صورت دوره ای توسط دستگاه های ملی را نیز ضروری دانست و خاطرنشان کرد: قیمت ها باید بر اساس قیمت تمام شده تنظیم شوند و مصالح تولیدکننندگانی که در شرایط سخت همراهی می کنند نیز تامین شود.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کمبود سیمان طی هفته های اخیر به دلیل قطعی برق بیان کرد: امیدواریم با رفع مشکل برق این مشکل نیز به صورت کامل رفع شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها