۲۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84232115
۰ نفر

برچسب‌ها

«مجیدی» از به‌دست گرفتن سکان هدایت ذوب‌آهن انصراف داد

تهران ایرنا- «فرهاد مجیدی» با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش از حضور در باشگاه ذوب‌آهن اصفهان به عنوان سرمربی انصراف داد.

به گزارش ایرنا، بدنبال برکناری «رحمان رضایی» از سمت سرمربیگری باشگاه ذوب‌آهن اصفهان، نام فرهاد مجیدی به‌عنوان یکی از گزینه‌های هدایت این تیم مطرح شد.

مجیدی هفته گذشته با حضور در اصفهان مذاکرات مفصلی را با مدیران باشگاه ذوب‌آهن اصفهان انجام داد و انتظار می‌رفت فردا با عقد قراردادی رسمی هدایت نماینده اصفهان را در لیگ برتر بر عهده بگیرد.

با این حال، ستاره سال‌های نه‌چندان دور آبی‌های پایتخت که پیش از این سابقه نشستن روی نیمکت استقلال را داشته و نتایج به مراتب قابل قبولی را با این تیم کسب کرده است، امروز(سه‌شنبه) با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش از حضور در باشگاه ذوب‌اهن اصفهان به عنوان سرمربی انصراف داد.

در پست فرهاد مجیدی آمده است:

دوشنبه هفته گذشته بعد از تماس مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان برای مذاکره به اصفهان رفتم. خروجی جلسات با مدیران این باشگاه مثبت بود و تا مرحله تنظیم قرارداد و توافق نهایی پیش رفتیم. ضمن احترام و تشکر از مهندس یزدخواستی (عضو محترم هیات مدیره کارخانه و باشگاه ذوب‌آهن، مهندس کرمی(معاون کارخانه ذوب‌آهن)، مهندس فریدونی مدیرعامل محترم باشگاه ذوب ‌آهن اصفهان بابت حسن نظر و اعتمادی که داشتند تصور می‌کنم به دلیل مسائل داخلی باشگاه در شرایط فعلی امکان همکاری وجود ندارد. لذا از این طریق برای این باشگاه قدیمی و اصیل آرزوی موفقیت دارم و مجددا از لطف و محبت مدیران کارخانه و باشگاه ذوب‌اهن اصفهان سپاسگزارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار ورزش