فولاد مبارکه سپاهان و رعد پدافند به لیگ برتر هندبال صعود کردند

شهرکرد-ایرنا- تیم‌های فولاد مبارکه ب سپاهان و رعد پدافند ملارد تهران با شکست حریفان خود در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های هندبال قهرمانی دسته یک باشگاه‌های کشور در شهرکرد ،توانستند به لیگ برتر راه یابند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، دیدارهای مرحله نیمه نهایی رقابت‌های هندبال قهرمانی دسته یک باشگاه‌های کشور در شهرکرد پیگیری شد که در پایان بازی نخست، تیم فولاد مبارکه ب سپاهان توانست با نتیجه ۲۰ بر ۱۸ از سد تیم آروین مهر شهرکرد عبور کند.

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی نیز، تیم‌های بیهق دوام سبزوار و رعد پدافند ملارد تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار، بازیکنان رعد با نتیجه ۳۱ بر ۲۵  هندبالیست‌های سبزواری را شکست دادند و راهی مرحله نهایی شوند.

بر این اساس، ۲ تیم فولاد مبارکه ب سپاهان و رعد پدافند ملارد تهران علاوه بر راه‌یابی به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها، جواز حضور در لیگ برتر هندبال را نیز به دست آوردند.

به گزارش ایرنا،  دیدارهای رده‌بندی و نهایی مسابقات هندبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور ۲۹ بهمن در سالن ورزشی تختی شهرکرد برگزار خواهد شد.

در این دوره از مسابقات هندبال قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور که از  ۲۳ بهمن به میزبانی شهرکرد آغاز شده است، تیم‌های هندبال کرمانشاه، قنات زارچ، آروین مهر شهرکرد، پارس فولاد سبزوار، لرستان، فرازبام خائیز دهدشت ب، شهرداری جهرم، رعد پدافند و فولاد مبارکه سپاهان برای کسب عناوین برتر در دو گروه با یکدیگر رقابت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها