سرمربی فرش آرا: بازارهای روز کوثر از انگیزه بالای پیروزی برخوردار بود

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: بازیکنان تیم فوتسال تیم بازارهای روز کوثر اصفهان از انگیزه بالایی برای پیروزی در دیدار مقابل ما برخوردار بودند.

به گزارش ایرنا، مجید مرتضایی عصر سه‌شنبه پس از شکست تیمش مقابل بازارهای روز کوثر اصفهان در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در جمع خبرنگاران افزود: هر ۲ تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما میزبان انگیزه بالایی برای پیروز در این دیدار داشت که به این مهم نیز دست یافت.

وی با بیان اینکه تیم من ۲ دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سرگذاشته بود، افزود: این موضوع در کاهش انگیزه بازیکنان ما تاثیر داشت ولی به هر حال آنها نیز نمایش خوبی در این دیدار داشتند.

مرتضایی با بیان اینکه بازیکنان تیم بازارهای روز کوثر در این دیدار مزد زحمت خود را  گرفتند، گفت: داور امروز برای این بازی مناسب نبود و بهتر است در کنار داوران جوان، از باتجربه‌ها نیز بهره برد.

وی با اشاره کثرت افراد حاضر در سالن مسابقه امروز تاکید کرد: چون تیم کوثر اصفهان در این دیدار نیاز به پیروزی داشت تعداد نفرات حاضر در سالن زیاد بود که ما به این موضوع اعتراض می‌کنیم و  فیلم این دیدار را به فدراسیون ارسال خواهیم کرد.

سرمربی تیم فرش آرا اظهار داشت: بازیکنان ما وقتی روی سکوهای ورزشگاه حضور می یابند به آنها گفته می‌شود که بیش از پنج نفر حق ندارند وارد سالن وارد مسابقه شوند ولی در دیدار امروز بیش از ۱۵۰ نفر در سالن حضور داشتند.

وی اضافه کرد: البته این موضوع از ارزش‌های بازارهای روز کوثر اصفهان کم نمی‌کند زیرا این تیم برای این دیدار برنامه‌ریزی خوبی داشت و توانست با تلاش زیاد خود پیروز میدان شود.

مرتضایی گفت:  در این دیدار تیم من با سه مصدم و یک محروم مواجهه بود که نبود آنها روی روند تیمی ما تاثیر گذاشت.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتسال بازارهای روز کوثر و فرش‌آرا مشهد از هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار شد و در پایان، تیم میزبان توانست با نتیجه پُرگل ۶ بر۴ فرش آرای مشهد را شکست دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =