۶۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان مرکزی شناسایی شد

اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: ۶۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در استان مرکزی شناسایی شد.

دکتر«محمد جمالیان» عصر سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان چهار نفر دیگر را در این استان گرفت.
وی بیان کرد: با ثبت این تعداد فوتی در ۲۴ ساعت اخیر، شمار جانباختگان کرونا در استان مرکزی از زمان شیوع تاکنون به یک‌هزار و ۴۴۸ نفر رسید.
جمالیان اظهار داشت:  مراحل درمانی ۴۰۴ مورد جدید شناسایی شده نیز آغاز شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۳۶ هزار و ۴۶۸ نفر رسیده است.
جمالیان افزود: از تعداد ۶۵ مورد جدید در استان ۱۳ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.
وی اظهار داشت: ۵۲ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده نیز به صورت سرپایی تحت درمان هستند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.
شیوع ویروس کرونا از اسفندماه پارسال آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها