۳ خبر کوتاه از شهرهای میاندوآب و بوکان

مهاباد- ایرنا- وزش تندبادی با سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت در بوکان، یک کشته و ۲ زخمی در واژگونی خودرو در جاده بوکان - سقز و اهدای ۲۵۰ میلیون ریال کمک نقدی توسط خیر میاندوآبی به مددجویان بهزیستی از جمله خبرهای کوتاه ۲۴ ساعت گذشته در جنوب آذربایجان غربی است.

رییس اداره هواشناسی بوکان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سامانه بارشی که از طرف غرب وارد کشور شده و در حال شکل‌گیری در منطقه است موجب وزش شدید باد در این شهرستان شده است.

اسماعیل کامیاب نسب ادامه داد: وزش باد در برخی مناطق شهری باعث شکسته شدن شاخه‌های برخی درختان در سطح خیابان ها و گذرگاه های عمومی و کندی عبور و مرور مردم شده است.

رییس اداره هواشناسی بوکان گفت: فعالیت فعلی این سامانه به صورت وزش باد خواهد بود و فردا بارش ها در منطقه شروع خواهد داشت و تا آخر روز پنجشنبه ادامه خواهد شد.

وی از کاهش دما بین پنج تا ۶ درجه در روز پنجشنبه و جمعه خبر داد و افزود: میزان بارش این توده در حد معمولی و نرمال خواهد بود.

کامیاب نسب حداقل و حداکثر دمای هوای این شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته را به ترتیب ۶ و ۲۰ درجه بالای صفر اعلام کرد.

واژگونی خودرو در جاده بوکان - سقز یک کشته و ۲ زخمی برجا گذاشت

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو در جاده بوکان ـ سقز موجب کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر شد.

سید فواد هاشمی اظهار داشت: این سانحه رانندگی در کیلومتر هشت این جاده روی داد که در آن یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در از جاده منحرف و واژگون شد.

وی ادامه داد: در این حادثه یک جوان ۱۷ ساله از اهالی سقز که یکی از سرنشینان خودرو بود در دم جان داد و ۲ تن دیگر از سرنشینان آن مصدوم شدند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: مصدومان این حادثه به بیمارستان شهید قلی پور بوکان منتقل شد.

به گفته وی، علت وقوع این حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است.

خیر میاندوآبی ۲۵۰ میلیون ریال وجه نقد به مددجویان بهزیستی اهدا کرد

رییس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: یک خیر نیکوکار و خداجو در اقدامی شایسته مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال وجه نقد به حساب مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان پرداخت کرد.

علی کریمی با بیان اینکه بهزیستی امین نیکوکاران و خادم نیازمندان است، اظهار داشت: مبلغ فوق به حساب ۱۰۰ نفر مددجو برای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال واریز شد.

وی با بیان اینکه در روزهای گذشته یک خیر دیگر از اهالی این شهرستان نیز مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال به حساب مددجویان بهزیستی واریز کرده بود افزود: خیران نیک‌اندیش زیادی از این نوع در میاندوآب وجود دارند که به کمک نیازمندان و مددجویان بهزیستی می‌شتابند و این اقدام آنها جای قدردانی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها