مدیرکل حج و زیارت کرمان: هیچگونه اعزامی به عتبات عالیات نداریم

کرمان- ایرنا- مدیرکل سازمان حج و زیارت با اشاره به تبلیغات غیرمجاز و کلاهبرداری از زائران متقاضی عتبات عالیات گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا هیچگونه اعزامی انجام نمی‌شود و مردم مراقب سودجویان در این زمینه باشند.

به گزارش ایرنا، محمود عرب‌نژاد عصر سه شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود:  در روز های اخیر، عده ای سودجو اقدام به تبلیغات مجازی و پخش تراکت در سطح شهر با موضوع اعزام به عتبات عالیات را آغاز کرده اند.

وی از مشتاقان تشرف به عتبات عالیات درخواست کرد تا تحت تاثیر هیچگونه تبلیغی مبنی بر اعزام به عتبات عالیات عراق و سوریه قرار نگیرند.

این مسئول با بیان اینکه سازمان حج و زیارت آمادگی اعزام مشتاقان زیارت را دارد تاکید کرد: به دلیل شرایط حساس کرونا، ستاد ملی مقابله با کرونا هیچگونه مجوزی را در این خصوص صادر نکرده است و سازمان حج و زیارت خود را تابع تصمیم گری این ستاد خواهد دانست.

عرب‌نژاد با اشاره به همزمانی ورود واکسن کرونا و تبلیغات اعزام غیر مجاز خاطرنشان کرد: از همه همشهریان عزیزبه منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی تقاضا داریم که اخبارصحیح این حوزه را از وبسایت اطلاع رسانی حج و زیارت استان به آدرس kermen.haj.ir  دنبال نمایند و یا با شماره 32467030 تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها