۲۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۳
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84231966
۰ نفر

برچسب‌ها

اکیپ: پی‌اس‌جی از ماندن «امباپه» قطع امید کرده است

تهران- ایرنا- نشریه اکیپ فرانسه در گزارشی نوشت: همزمان با ادامه گمانه زنی‌ها در خصوص تمدید قرارداد «کیلین امباپه»، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیش‌بینی می‌کند که باتوجه به تعلل مرد فرانسوی برای تمدید، او در تابستان سال جاری پاریس را ترک می‌کند.

به گزارش ایرنا، همچنین براساس گزارش‌ها پی‌اس‌جی به بارسلونا و «لیونل مسی» به عنوان جایگزین امباپه نگاه می‌کند؛ مطابق گزارش‌ها، در صورتی که پی‌اس‌جی، مسی را بخواهد، آن‌گاه آنها باید امباپه را به فروش برسانند.

شایان ذکر است که این گزارش، هرچند که سناریوی جذابی دارد، می‌تواند غیر واقعی باشد؛ درستی و نادرستی گزارش‌های نشریه اکیپ نسبتا برابر است و زمانی که پای نقل و انتقالات به میان بیاید، آنها منبع قابل اطمینانی محسوب نمی‌شوند.

در این برهه انتقال مسی به پی‌اس‌جی غیرمحتمل است؛ شرایط امباپه نیز به نظر در این مقطع مبهم است و شاید تامل وی در مذاکرات تمدید، واقعا به خاطر زمان خریدن برای تصمیم گیری درست باشد.

تا اینجای کار، شرایط هم از سوی باشگاه‌ها و هم از سوی بازیکنان مورد بحث آرام است به ویژه با توجه به اینکه «نیمار» همین حالا تا سال ۲۰۲۶ با پی‌اس‌جی به توافق رسیده است.

در صورتی که امباپه با پاریسی‌ها تمدید کند، پی‌اس‌جی احتمالا او را تا چند سال دیگر نیز نخواهد فروخت؛ او همواره می‌تواند پس از سال ۲۰۲۲ به عنوان بازیکن آزاد از پی‌اس‌جی جدا شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

سرخط اخبار ورزش