تیم فوتبال نونهالان کشاورز لنگرود صدرنشین گیلان باقی ماند

رشت - ایرنا - تیم فوتبال نونهالان کشاورز لنگرود با پیروزی در هفته سوم رقابت های لیگ برتر گیلان، صدرنشینی خود را حفظ کرد.

در جریان هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نونهالان گیلان و در حساس ترین بازی این هفته ، تیم های فوتبال کشاورز لنگرود و سپاهان گیلان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم کشاورز لنگرود با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

در این دیدار تیم فوتبال نونهالان کشاورز لنگرود برتر از حرف خود ظاهر و با برتری در این دیدار ، علاوه بر حفظ صدرنشینی خود، به سومین پیروزی متوالی در لیگ برتر نونهالان گیلان دست یافت تا از همین ابتدای مسابقات، مدعی جدی قهرمانی این لیگ باشد.

در سایر دیدارهای انجام شده از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نونهالان گیلان، تیم کیان تالش با نتیجه یک بر صفر تیم پرسپولیس رشت را شکست داد و تیم فوتبال تکتاز رضوانشهر با نتیجه پرگل چهار بر صفر برابر ابریشم رشت به برتری رسید.

همچنین در دیگر بازی های برگزار شده ، دیدار تیم های فوتبال نونهالان معلم شفت با فراز لاهیجان با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم های فوتبال نونهالان وحدت ماسال و امیر کلاچای نیز به نتیجه مساوی پرگل سه بر سه دست یافتند.

اما در یکی از پرگل ترین بازی های هفته سوم رقابت های لیگ برتر نونهالان گیلان، تیمهای ملوان نوین بندرانزلی و ستارگان تالش به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال نونهالان ملوان نوین انزلی در یک بازی برتر و یکطرفه ، با نتیجه ۶ بر صفر برابر حریف خود به برتری رسید. 

در جدول رده بندی رقابت های فوتبال لیگ برتر نونهالان گیلان و تا پایان هفته سوم ، تیم کشاورز لنگرود با ۹ امتیاز صدرنشین است، تیم های فراز لاهیجان و معلم شفت با هفت امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار دارند، تیمهای ملوان نوین بندرانزلی و وحدت ماسال نیز با پنج امتیاز در مکان های چهارم و پنجم قرار دارند. 

۱۲ تیم در این مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند و در نهایت تیم برتر به عنوان نماینده گیلان در مسابقات نونهالان کشور حضور خواهد یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها