۴۷۱ هزار نخ سیگار قاچاق در پاوه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- جانشین فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران هنگ مرزی پاوه مقدار زیادی کالای قاچاق از جمله ۴۷۱ هزار نخ سیگار در نقاط مرزی این شهرستان کشف شد.

سرهنگ امیرهوشنگ نظری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروهای مرزبانی پاوه پس از اطلاع از حضور یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در نقاط مرزی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: مرزبانان هنگ مرزی پاوه با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی کامیون مورد نظر شده و پس از توقیف آن و هماهنگی با مقام قضایی، بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ نظری تصریح کرد: در این بازرسی مقدار زیادی کالای قاچاق از جمله ۴۷۱ هزار نخ سیگار و ۴۵۰ بسته توتون، سه هزار و ۳۸۰ متر پارچه، سه هزار و ۲۰۰ دست پوشاک و ۷۰ تخته پتوی مسافرتی کشف شد.

جانشین فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در ادامه کشف ۵۶ دستگاه تلویزیون، ۵۳ عدد ال سی دی گوشی تلفن همراه، ۱۸ قطعه لوازم برقی خودرو و چهار دستگاه بیت کویین را از دیگر کشفیات انجام شده عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به کشف ۲۳۰ کیلوگرم مغز فندق و ۷۰ کیلوگرم گوشت قرمز، یادآوری کرد: با تلاش مرزداران پاوه چند جفت کفش و تعدادی اره برقی و لوازم برقی خانگی نیز از خودرو توقیفی کشف شد.

سرهنگ نظری در پایان ارزش محموله های قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۱۷ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این راستا یک نفر هم دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

سرخط اخبار استان‌ها