مرور خاطرات مربیان پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان

تهران- ایرنا- مربیان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز در دیداری نمادین به مناسبت یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان به میدان خواهند رفت، به مرور خارات خود پرداختند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس که خود را برای آخرین دیدار خود در نیم فصل اول و جدال با گل‌گهر سیرجان آماده می‌کند، تمرین امروزش را از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری کرد.

بازیکنان پرسپولیس پس از صحبت‌های یحیی گل‌محمدی، زیر نظر مربی بدنساز تیم به گرم کردن بدن‌ها پرداختند و در ادامه به مدت ۲۵ دقیقه در گوشه‌ای از زمین با وسایل و تجهیزات بدنسازی، کار کردند.

در مرحله بعدی تمرین امروز، بازیکنان در چهار گروه به تنیس فوتبال روی آوردند. بازیکنان در طول زمان بازی تنیس فوتبال، با هیجان و شور خاصی بازی می‌کردند و بازار کری‌خوانی داغ داغ بود که این موضوع باعث به وجود آمدن فضای شاداب و با نشاطی شده بود.

تمرین امروز سبک‌تر بود و بعد از یک ساعت به اتمام رسید. همه بازیکنان بدون مشکل در تمرین امروز حضور داشتند.

تیم فوتبال پرسپولیس، فردا و پس فردا، روزانه یک جلسه تمرین می‌کند و پس از آن با پرواز اختصاصی، راهی سیرجان می‌شود تا در بازی برابر گل گهر در سیرجان به میدان برود.

افشین پیروانی، کریم باقری و یحیی گل محمدی امروز در بازی دوستانه تیم‌های منتخب ۹۸ و سرخابی‌ها که به مناسبت بزرگداشت و یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان با حضور پیشکسوتان برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت و این در حالی بود که درباره بازگشت به زمین فوتبال با هم صحبت کرده و خاطره سال‌های بازیگری خود را مرور می‌کردند.  

در این دیدار، افشین پیروانی و کریم باقری در تیم منتخب ۹۸ و یحیی گل محمدی در تیم سرخابی‌ها حضور خواهند داشت.

این بازی امروز سه‌شنبه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش