زمان برگزاری دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران مشخص شد؛ ۱۲ روز سرنوشت ساز

تهران- ایرنا- بنابر برنامه‌ریزی جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم ملی ایران طی روزهای ۱۳ الی ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ و در ادامه مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

به گزارش ایرنا، جلسه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی و مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم‌های ملی با شین من گیل، رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون، عوض بیک، مسول کمیته مسابقات و پاول عضو کمیته مسابقات امروز(سه‌شنبه) به شکل برخط برگزار شد.

خراطی درباره این نشست گفت: در این نشست نمایندگان فدراسیون فوتبال ایران بر میزبانی رقابت‌ها به شکل رفت و برگشت تاکید داشتند و بر حق فوتبال ایران مبنی بر بهره‌مند شدن از ظرفیت میزبانی در سه مسابقه دور برگشت اصرار کردند. در نهایت، با توجه به همه‌گیری و افزایش شیوع کرونا در سطح جهان و تاکید کنفدراسیون مبنی بر سلامت مربیان، بازیکنان و دست اندرکاران مسابقات و مباحث مختلف صورت گرفته درباره ادامه برگزاری رقابت‌های انتخاباتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، در نهایت مقرر گردید این مسابقات به احتمال بسیار زیاد به صورت متمرکز به میزبانی یکی از تیم‌های گروه C برگزار شود و در صورت عدم وجود میزبان از سوی تیم‌های حاضر در این گروه مسابقات در کشور بی‌طرف به انجام برسد.

وی ادامه داد: نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا با سایر گروه‌های شرکت کننده فردا به پایان می‌رسد و نتیجه آن به صورت رسمی به فدراسیون‌ها اعلام خواهد شد.

رئیس دپارتمان تیم‌های ملی درباره زمان برگزاری مسابقات گفت:بر این اساس و مطابق برنامه ریزی جدید،تیم ملی روز سوم ژوئن(۱۳ خرداد ۱۴۰۰) مقابل هنک کنگ، هفت ژوئن مقابل بحرین(۱۷ خرداد ۱۴۰۰)، ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) در برابر کامبوج و در نهایت روز ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۴۰۰) برابر عراق قرار خواهد گرفت.

خراطی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، ورود تیم‌ها به کشور میزبان ۳۱ ماه می سال جاری میلادی و خروج آنها هم ۱۶ ژوئن خواهد بود و بنابراین مدت زمان برگزاری مسابقات ۱۷ روز تعیین شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار ورزش