آینده ایلام با تکمیل پروژه های سرمایه گذاری روشن است

ایلام - ایرنا - استاندار سابق ایلام با یادآوری اینکه این استان مرزی با مردم سلحشور و وفادار به نظام به گردن انقلاب دین بزرگی دارد، گفت: بدون شک با تکمیل پروژه های مختلف سرمایه گذاری آینده و چشم انداز ایلام بسیار روشن است.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز سه شنبه در نشست تودیع خود اظهار داشت: به عنوان خدمتگزار مردم در سمت های مختلف در طول دوران خدمتم تلاش کردم آن چیزی در توان دارم به نتیجه برسد و خدمتی به مردم بشود که همه راضی بشوند.

وی افزود: در استان ایلام به واسطه کنگره بزرگ اربعین خادم زوار امام حسین(ع) شدیم که افتخار بزرگی بود، خدمتگزار ایثارگران و خادم مردم سلحشور و مدافع نظام بودم ، مردم استان را بسیار با فرهنگ و کلاس اخلاقی بالا دیدم و به خدمتگذاری به آن افتخار می کنم.
استاندار خوزستان تاکید کرد: ایلام به گردن همه نظام حق دارد و بارها وفاداری آنها به همه ثابت شدهاست.

سلیمانی دشتکی یادآور شد: امروز که موظف شده ام در استان دیگری که شباهت زیادی به ایلام دارد و مهد شهید، شهادت و ایثارگری است اما در وسعت و جمعیت بیشتر خدمت کنم و امیدواریم گره ای از مشکلات مردم آن استان باز شود.

وی با تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، اعضای شورای تامین، مدیران اجرایی ، مجموعه نهادهای امنیتی، سیاسی، نظامی، قضایی، اصحاب رسانه، صدا و سیما و دانشگاهیان گفت: همه دست به دست هم دادند و مرا در دوران فعالیتم در ایلام همراهی کردند و بطور قطع اگر این همدلی نبود، بسیاری مشکلات و حاشیه ها به دنبال می آمد.

وی اضافه کرد: از همه مدیران و کسانیکه برای خدمت به مردم با آنها تندی کرده و تشر زدم،  طلب حلالیت می کنم.

استاندار سابق ایلام اظهار داشت: کارهای بزرگی در استان انجام شد که نمونه های آنرا در ایام بروز سیل، اربعین، کرونا و تکمیل زیرساخت ها شاهد بودیم.

سلیمانی دشتکی به اشاره به مهم ترین پروژه های در دست اجرای استان افزود: تونل دوم آزادی تجهیز کارگاه شده است، روند احداث راه آهن سال ۱۴۰۰ جهش خواهد گرفت و اعتبار خوبی از محل توازن به آن اختصاص یافته است.

وی با اشاره به روند بررسی بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی گفت: رقم بودجه سال ۱۴۰۰ ایلام بسیار خوبی بسته شده است.

استاندار خوزستان اجرای طرح های پتروشیمی هلیلان، بزرگراه ایلام و همچنین مجوز چیلات را از دیگر طرح های مهم در دست اقدام برای استان ایلام برشمرد.

سلیمانی دشتکی یادآور شد: با پیگیری‌های انجام شده ۲ شهرستان ایلام در طرح محرومیت زدایی توسط بنیاد مستضعفان قرار گرفته اند.

وی افزود: از همه مدیران، تک تک خبرنگاران و فضای مجازی، خانه مطبوعات، همه کسانی منتقد بودند و در توسعه استان کمک کردند، تشکر می کنم.

وی افزود: یکی از هدف های ما این بود که صدای مظلومیت ایلام به مقامات کشوری منعکس شود و در این مسیر با وجود همه ظرفیت ها سرمایه گذاری کلانی در استان شد و کارهای بزرگی نیز در راه است.

به گزارش ایرنا، در این ایین نمایندگان بخش های مختلف مردمی و دولتی و احزاب و دانشگاهیان از تلاش ها و خدمات استاندار ایلام قدردانی کردند.

قاسم سلیمانی دشتکی مدت ۴۱ ماه در استان ایلام در سمت استاندار خدمت کرد و اکنون به عنوان استاندار خوزستان از سوی هیات دولت معرفی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها