اداره راه و شهرسازی بندرامام (ره) پلمب شد

اهواز – ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر از پلمب اداره راه و شهرسازی بندرامام خمینی (ره) به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

محمد شنبدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال بازرسی و نظارت بر اماکن عمومی به منظور کنترل و پیشگیری از ابتلای شهروندان به کرونا، اداره راه و شهرسازی بندر امام خمینی (ره) به علت نقض پروتکل های بهداشتی و تجمع مردم با حضور کارشناس بهداشت، نماینده اداره نظارت بر اماکن عمومی و نیروی انتظامی پلمب شد.

وی با بیان اینکه محوریت بازرسی‌های سلامت محور، وزارت بهداشت است افزود: در این طرح نظارتی ارگانهایی همچون اتاق اصناف، سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و اماکن نیروی انتظامی حضور دارند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر گفت: چندی پیش یک باجه پیشخوان در بندرامام و چندین مراکز خرید و آموزشگاه در ماهشهر پلمب شدند، وضعیت در ماهشهر خوب نیست و مردم باید دستورالعملهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی عنوان کرد: وقتی ما پلمب می کنیم یک عده اعتراض می کنند و وقتی پلمب نمی‌کنیم هم یک عده دیگر می‌گویند چرا این کار را نکردید. در هر صورت ما طبق مقررات و مصوبه ستاد مدیریت کرونا در استان عمل می کنیم زیرا سلامت شهروندان از همه چیز مهمتر است.

به گزارش ایرنا در حال حاضر شهرستان ماهشهر در وضعیت قرمز قرار دارد و ورود و خروج به این شهرستان ممنوع اعلام شده است. همچنین تردد خودروها از ساعت ۲۱ شب تا چهار بامداد ممنوع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها