اداره راه و شهرسازی بندرامام (ره) پلمب شد

اهواز – ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر از پلمب اداره راه و شهرسازی بندرامام خمینی (ره) به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

محمد شنبدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به دنبال بازرسی و نظارت بر اماکن عمومی به منظور کنترل و پیشگیری از ابتلای شهروندان به کرونا، اداره راه و شهرسازی بندر امام خمینی (ره) به علت نقض پروتکل های بهداشتی و تجمع مردم با حضور کارشناس بهداشت، نماینده اداره نظارت بر اماکن عمومی و نیروی انتظامی پلمب شد.

وی با بیان اینکه محوریت بازرسی‌های سلامت محور، وزارت بهداشت است افزود: در این طرح نظارتی ارگانهایی همچون اتاق اصناف، سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و اماکن نیروی انتظامی حضور دارند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر گفت: چندی پیش یک باجه پیشخوان در بندرامام و چندین مراکز خرید و آموزشگاه در ماهشهر پلمب شدند، وضعیت در ماهشهر خوب نیست و مردم باید دستورالعملهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی عنوان کرد: وقتی ما پلمب می کنیم یک عده اعتراض می کنند و وقتی پلمب نمی‌کنیم هم یک عده دیگر می‌گویند چرا این کار را نکردید. در هر صورت ما طبق مقررات و مصوبه ستاد مدیریت کرونا در استان عمل می کنیم زیرا سلامت شهروندان از همه چیز مهمتر است.

به گزارش ایرنا در حال حاضر شهرستان ماهشهر در وضعیت قرمز قرار دارد و ورود و خروج به این شهرستان ممنوع اعلام شده است. همچنین تردد خودروها از ساعت ۲۱ شب تا چهار بامداد ممنوع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =