فراخوان کشوری ارسال آثار تبلیغات فرهنگی تهران منتشر شد

تهران- ایرنا- سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور اکران طرح های فاخر با موضوعات ملی و مذهبی به مناسبت رویدادهای ملی و مذهبی پیش رو، فراخوان ارسال آثار منتشر کرده است.

به گزارش ایرنا از اعلام روز سه شنبه سازمان زیباسازی شهر تهران، این نهاد به مناسبت مبعث حضرت محمد (ص)، شهادت امام موسی کاظم(ع)، روز درختکاری، عید نوروز و اعیاد شعبانیه، فراخوان کشوری ارسال آثار و طرح های فرهنگی به منظور اکران در سطح شهر تهران را منتشر، و از هنرمندان و علاقه مندان سراسر کشور دعوت کرده است تا در این فراخوان شرکت کنند.

گفتنی است، براساس این فراخوان، مهلت ارسال آثار برای موضوعات مبعث حضرت محمد (ص)، شهادت امام موسی کاظم (ع) و روز درختکاری تا دوم اسفندماه ۹۹ اعلام شده است.

همچنین مهلت ارسال آثار و طرح های فرهنگی با موضوعات عید نوروز و اعیاد شعبانیه _ «ولادت امام حسین (ع) _ روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) _روز جانباز و ولادت امام سجاد (ع)»_ تا پایان روز هشتم اسفندماه بوده و آثار ارسالی به علت تقارن نوروز ۱۴۰۰ با اعیاد شعبانیه باید تلفیقی از مناسبت های اعیاد شعبانیه و نوروز باشد.

سازمان زیباسازی شهر تهران از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور خواسته است برای همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی این سازمان، آثار خود را با موضوعات اعلام شده به نشانی اینترنتی farhangi.tablighat@yahoo.com   ارسال کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha