رئیس جدید هیات بوشهر: ارتقای جایگاه ژیمناستیک این استان اولویت است

بوشهر- ایرنا- رئیس جدید هیات ژیمناستیک استان بوشهر گفت: ارتقای جایگاه این استان در این رشته با بهره‎گیری از ظرفیت مربیان، پیشکسوتان و دلسوزان اولویت این هیات است.

عبدالله جامعی روز سه‎‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیمه کردن ورزشکاران یکی از اولویت‌‎های هیات ژیمناستیک استان بوشهر است زیرا بسیاری از باشگاه‌‎ها، مربیان و ورزشکان در نداشتن بیمه متحمل ضربه‌‏های جبران ناپذیری شدند.

وی بیان کرد: یکی از استان‏‌ها با تعامل با فدراسیون ژیمناستیک نسبت به بیمه کردن ورزشکاران و مربیان اقدام کردند که با توجه به موفقیت آمیز بودن طرح، استان بوشهر نیز از این طرح الگوگیری خواهد کرد.

جامعی ادامه داد: طرح استعدادیابی از دیگر اولویت‌های هیات ژیمناستیک استان بوشهر است که در تعامل با آموزش و پرورش این مهم اجرایی خواهد شد.

وی عنوان کرد: آموزش با بهره‏‌گیری از مربیان با تجربه در تمامی شهرستان با اولویت‌ و در قالب دوره‌های متعدد اجرایی خواهد شد.

جامعی اظهار داشت: ژیمناستیک استان بوشهر در سال‌های گذشته حاشیه‌های زیادی داشت که در تعامل با فعالان این عرصه نسبت به ایجاد فضای آرامش و همدلی در این هیات تلاش می‏‌شود.

وی ادامه داد: همچنین در تعامل با فدراسیون طرح مدرسه استعدادیابی ژیمناستیک در استان بوشهر راه‌اندازی خواهد شد زیرا این مهم در پیشبرد این رشته در استان نقش چشمگیری ایفا می‎‌کند.

جامعی بیان کرد: برای فعالیت بیشتر در عرصه قهرمانی نسبت به تامین تجهیزات موردنیاز ژیمناستیک  و افزایش دوره‏‌های آموزشی در استان بوشهر اقدام خواهد شد.

عبدالله جامعی به عنوان نخستین دارنده مدال ژیمناستیک ایران در مسابقات آسیا، روز گذشته به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان بوشهر انتخاب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها