ساخت تئاتر شهر قزوین ۷۰ درصد رشد فیزیکی دارد

قزوین-ایرنا - سرپرست منطقه ۲ شهرداری قزوین گفت: ساخت خانه تئاتر شهر قزوین تا به امروز ۷۰ درصد رشد فیزیکی داشته و با تامین اعتبارات لازم در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

سلیمان بهرامی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  این پروژه دارای سه هزار متر مربع مساحت بوده و دارای ۲ مجموعه نمایش روباز و سکوی‌های تماشاچیان است.

وی افزود: فاز نخست این پروژه در مهرماه ۱۳۹۷ شامل احداث ساختمان با قرارداد پنج میلیارد تومانی به اتمام رسیده و فاز دوم آن نیز در آذر ماه سال گذشته شامل تکمیل ساختمان  و احداث محوطه با قرارداد هشت میلیارد تومانی آغاز شده است.

این مسوول گفت: فاز سوم این پروژه هم شامل نمای کرتین‌وال طبقه همکف، پنجره های طبقه اول و نورپردازی پشت نمای ساختمان است.

بهرامی اضافه کرد: در حال حاضر مهم ترین مشکل موجود در روند اجرایی این پروژه موضوع کمبود اعتبارات است که امیدواریم با توجه به رایزنی های انجام شده این مشکل در آینده ای نزدیک برطرف شود.

سرپرست منطقه ۲ شهرداری قزوین اظهار داشت: پروژه خانه تئاتر قزوین یکی از بزرگترین و مهم ترین پروژه های عمرانی شهرداری قزوین در موضوعات فرهنگی است که امیدواریم با توجه به هماهنگی های انجام شده با هنرمندان و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بتوانیم فضای مناسب و درخور شانی را برای آنها احداث کنیم.

این مسوول گفت: این منطقه شهرداری علاوه بر پروژه خانه تئاتر شهر قزوین تمرکز ویژه ای هم بر دیگر پروژه های عمرانی از جمله احداث مجموعه ورزشی شقایق ۲، سوله ورزشی شرق باهنر، فاز سوم بوستان امام علی (ع) و بوستان ولایت دارد که همگی از پروژه های مهم شهر قزوین به حساب می آیند و می توانند فضای مناسبی را برای شهروندان قزوینی در زممینه ورزشی و تفریحی ایجاد کنند.

منطقه ۲ شهرداری قزوین یکی از مناطق سه گانه شهرداری قزوین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها