روستاییان برای ثبت نام در سامانه سجام به پست ‌بانک روستایی مراجعه کنند

ارومیه- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی گفت: روستاییان متقاضی ثبت نام در سجام می توانند با مراجعه به پست بانک، در این سامانه نام نویسی کرده و کد بورسی دریافت کنند.

داود غفارپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از سهامداران سهام عدالت روستاییان و عشایر هستند، هماهنگی‌های لازم با دفاتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی به ‌منظور ثبت‌نام این قشر صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: البته با توجه به شیوع ویروس کرونا متقاضیان می‌توانند در صورت آشنایی و دسترسی به اینترنت از منزل به‌صورت غیرحضوری برای ثبت‌نام و احراز هویت به سایت www.sejam.ir مراجعه کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی ادامه داد: در صورت ثبت‌نام حضوری، تمامی متقاضیان بالای ۱۸ سال باید در دفاتر پیشخوان خدمات دولت حضورداشته باشند ولی حضور افراد زیر ۱۸ سال در این دفاتر ضروری نبوده و فرآیند ثبت‌نام این افراد توسط سرپرست خانوار (ولی افراد) و با در دست داشتن مدارک شناسایی انجام خواهد شد.

غفارپور گفت: تمامی مشمولان سهام عدالت که روش مستقیم و یا غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده‌اند، باید کد سجام خود را از سامانه جامع اطلاعات مشتریان دریافت کنند.

صدها هزار نفر در آذربایجان غربی دارای سهام عدالت هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها