ورزشکار مهابادی ۲ طلای مسابقات پرورش اندام آذربایجان‌شرقی را کسب کرد

مهاباد- ایرنا- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام مهاباد گفت: "کامران ناصری" ورزشکار شایسته این شهرستان ۲ مدال‌ طلای رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان مسابقات پرورش اندام آذربایجان شرقی را کسب کرد.

چیا حسن‌زاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "کامران ناصری" به صورت انفرادی و به عنوان مهمان در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های پرورش اندام آذربایجان‌شرقی که یکشنبه هفته جاری در تبریز برگزار شد در رده سنی جوانان و وزن منفی ۷۵ کیلوگرم شرکت کرده بود.

وی ادامه داد: در این وزن و در رده جوانان پس از وی "امیر حسن غفاری" و "فرهان عباس نژاد" به ترتیب عناوین دوم تا سوم را کسب کردند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام مهاباد اظهار داشت: این ورزشکار خوش آتیه در رده سنی بزرگسالان همین در ۷۵ کیلو مدال طلا را کسب کرد و پس از وی "آرش حیدری" و "حسن مسلمیون" به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

حسن زاده بیان کرد: مسابقات قهرمانی باشگاه‌های پرورش اندام آذربایجان‌غربی نیز طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری به میزبانی آمفی تئاتر سازمان فرهنگی، اجتماعی و رزشی شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد و نمایندگان مهاباد در این مسابقات حضور دارند.

وی تاکید کرد: این مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و انجام آزمایش PCR برگزار خواهد شد.

پرورش اندام یا زیبایی‌اندام ورزشی است که در آن فرد بدن‌ساز با انجام تمرین‌های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده و متناسب مبادرت می‌ورزد.

شهرستان ۲۴۰ هزار نفری مهاباد دارای ۹ هزار ورزشکار است که در قالب ۴۳ هیات، ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی در حال فعالیت هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها