سخنگوی باشگاه پرسپولیس: با درخواست کادر فنی بازیکن جذب می‌کنیم

تهران- ایرنا- معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به نیاز کادر فنی در نقل و انتقالات برای تقویت تیم بازیکن جذب خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، «ابراهیم شکوری» امروز (سه‌شنبه) در گفت و گویی با اشاره به برنامه سفر سرخپوشان به سیرجان برای مصاف روز جمعه با گل‌گهر اظهار داشت: امیدوارم آخرین دیدار در نیم فصل نخست با موفقیت همراه باشد. پنجشنبه به سمت سیرجان خواهیم رفت. در همه مسابقات برای برد به زمین می‌رویم. می‌دانیم که به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند اما می‌خواهیم با پیروزی در این دیدار به موفقیت برسیم.

وی در مورد آخرین وضعیت پرداخت مطالبات «ماریو بودیمیر» گفت: پول بودیمیر بدهی سنگینی که برای ما مانده بود. البته به غیر از بودیمیر با چند پرونده دیگر هم مواجه هستیم که باید پول آنها را نیز پرداخت کنیم.   مطالبات او را واریز کردیم و تا الان ۳۵۰ هزار یورو به حساب او نشسته است. منتظر هستیم تا با نشست باقی پول به حساب او، تاییدیه بگیریم و پرونده بسته شود.  تا این لحظه پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسته است اما تلاش می‌کنیم تا مشکل را تا آغاز زمان نقل و انتقالات حل کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه برخی اوقات برای استقلالی‌ها کری می‌خواند، اضافه کرد: کری نمی‌خوانم بلکه تنها از منافع پرسپولیس دفاع می‌کنم. این وظیفه من است اما هیچ وقت در مورد باشگاه دیگری صحبت نکردم. از دوستان هم می‌خواهم در حیطه وظایف خودشان حرف بزنند.

شکوری در مورد جذب «رضا شکاری» گفت: بر اساس نیاز تیم بازیکن می‌گیریم. با توجه به ارتباط خوبی که با کادر فنی داریم، آنها هر بازیکنی که درخواست کنند، برای جذبش اقدام می‌کنیم. تا الان تنها «مهدی ترابی» را جذب کردیم.

وی در رابطه با اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برای دریافت رضایتنامه «مهدی ترابی» پولی به باشگاه العربی پرداخت کرد یا خیر، تصریح کرد: در ابتدا مبلغ ۱۵۰ هزار دلاری از ما خواسته شد که با توجه به ارتباط خوبی که بین ترابی و باشگاه وجود داشت، هیچ مبلغی بابت این انتقال پرداخت نکردیم. حتی یک ریال.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: در آرامش و با توجه به نیاز کادر فنی بازیکنان مدنظر را جذب می‌کنیم و زمانی که نهایی شد اسامی را اعلام خواهیم کرد. لیست ورودی داریم، اما هیچ لیست خروجی هم نداریم. به طور قطع اگر بازیکنی هم بخواهد از جمع ما جدا شود به ‌صورت قرضی خواهد بود، همان‌طور که در ابتدای فصل «امیر روستایی» به ‌صورت قرضی به پیکان رفت و شروطی در قراردادش وجود دارد که باشگاه پیکان مجبور شود او را بازی دهد تا روستایی در زمان بازگشت به پرسپولیس آماده باشد.

شکوری در مورد بحث بدهی باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو بابت رضایت‌نامه «یحیی گل‌محمدی» خاطرنشان کرد: در این باره با مالک شهر خودرو جلساتی برگزار کردیم و به تفاهم خوبی هم رسیدیم اما تا این لحظه در برقراری ارتباط با آنها دچار مشکل هستیم چرا که آنها جواب تلفن نمی‌دهند. اگر آنها جواب بدهند ما می‌خواهیم این مشکل را حل کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ضمن تکذیب شایعه پرداخت ۱۶ میلیارد به شهر خودرو گفت: نمی‌دانم این مبلغ از کجا آمده است اما مبلغی که روی کاغذ مکتوب و ذکر شده است خیلی کمتر است. از طرفی ما به توافق رسیده‌ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha