۲۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۲
کد خبرنگار: 1238
کد خبر: 84231225
۰ نفر

برچسب‌ها

پارک بانوان خرمشهر افتتاح شد

آبادان - ایرنا - پارک بانوان خرمشهر در زمینی به مساحت ۲ هکتار روز سه‌شنبه با حضور مسئولان محلی افتتاح شد.

به گزارش ایرنا  شهردار خرمشهر در آیین افتتاح پارک بانون این شهر اظهار داشت: فاز اول پارک بانوان خرمشهر که دارای امکاناتی نظیر مجموعه وسایل ورزشی، زمین بسکتبال ، والیبال، مبلمان شهری، روشنایی و فضای سبز است در انتهای بلوار امیرکبیر خرمشهر قرار دارد. 

منصور علوانی اعتبار هزینه شده برای احداث پارک بانوان خرمشهر را ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در فاز بعدی پارک بانوان خرمشهر ایستگاه‌های ورزشی، کافی شاپ، ورکشاپ و ۱۰ غرفه فرهنگی برای فعالیت اقتصادی بانوان پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه پارک بانوان به لحاظ دسترسی و نزدیک بودن به مرکز شهر از موقعیت خوبی برخوردار است گفت: تمام امور خدماتی، آموزشی و فرهنگی این پارک توسط بانوان انجام می‌شود تا بانوان خرمشهری با آرامش و امنیت خاطر در محیطی امن اوقات فراغت خود را سپری کنند. 
شهردار خرمشهر اشتغالزایی برای بانوان را یکی از مزایای احداث پارک ویژه بانوان در خرمشهر بیان کرد و گفت: تعدادی غرفه‌ ویژه عرضه محصولات خوداشتغالی بانوان در پارک جانمایی شده است که به بانوان بدسرپرست و سرپرست خانوار واگذار می‌شوند.

علوانی ادامه داد: پارک بانوان خرمشهر ضمن پرکردن اوقات فراغت بانوان در محیطی امن نقش مهمی در زمینه کارآفرینی بانوان از طریق راه‌اندازی بازارچه‌های محلی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها