توهین به اشخاص حرام و عملی غیر اخلاقی است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: توهین و اهانت به اشخاص یک عمل حرام، غیراخلاقی و غیر انسانی است که از نظر همگان محکوم است.

«مراد علی‌تاتار» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتقاد با توهین و اهانت فرق دارد و اگر کسی می‌خواهد انتقادی از کسی داشته باشد باید به شکل درست آن را انجام دهد.

وی اظهار داشت: کسانی که در روز ۲۲ بهمن روز همبستگی و وحدت و انسجام ملی اقدام به توهین و اهانت کردند در واقع پیرو رهبری نیستند چون کسانی که پیرو فرامین رهبری هستند باید در عمل هم اینچنین باشند و حریم‌های اخلاقی را نشکنند.

فرماندار قصرشیرین گفت: رییس جمهوری جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد و شخص دوم مملکت ما بعد از رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند که توهین و اهانت به جایگاه او عبور از خط قرمزهای نظام و در واقع شکستن حریم‌های اخلاق و انسانیت است.

تاتار ادامه داد: وظیفه ما با توجه به نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی حفظ بیش از پیش وحدت و انسجام ملی است نه اینکه در روز ۲۲ بهمن که یادآور حرکت تاریخی ملت ایران در به زانودرآوردن و درهم شکستن رژیم طاغوت است عده‌ای خودسر با اهانت به شخص دوم مملکت اقدام کنند و اینگونه نسبت به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی توجهی نداشته باشند.

او گفت: امروز کشور در شرایط حساسی است و بیش از هر زمان دیگری به وحدت و انسجام گروه‌های مختلف نیاز دارد از این رو همه باید با اطاعات از فرامین رهبری بتوانیم یکصدا در مقابل دشمن بایستیم و برای پیشرفت کشور تلاش کنیم.

وی ادامه داد: دولت امروز تلاش خود را برای حل مشکلات کشور به کار گرفته و بدون اتکای به درآمد نفت خدمات بسیار زیادی ارایه کرده و تلاش شبانه‌روزی خود را برای خدمات‌رسانی به مردم دارد که تضعیف خدمات دولت و شخص رییس جمهوری یک ظلم به نظام است.

در جریان راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن، عده‌ای در یکی از استان‌های کشور در شعارهایی هنجارشکنانه به رییس جمهوری توهین کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =