۲۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۵
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 84230991
۰ نفر

برچسب‌ها

عضو شورای تهران: ۲ معاونت شهرداری تهران تعیین تکلیف شود

تهران-ایرنا- نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم تعیین تکلیف دو معاونت بلاتکلیف و اساسنامه سازمان‌های شهرداری پیش از بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ تأکید کرد .

به گزارش ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار بود امروز  سه شنبه در جریان دویست و هفتاد و سومین جلسه  شورای شهر موضوع ادغام ۲ معاونت در شهرداری را بررسی کنند .

 با توجه به اینکه برخی دستور جلسه های امروز مقدم بر این ادغام بود، سید حسن رسولی پیشنهاد مسکوت گذاشتن طرح‌ها و لوایح مقدم بر لایحه ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی و همچنین لایحه اساسنامه‌های سازمان وابسته به شهرداری تهران و آیین‌نامه‌های مالی و معاملات آن‌ها مطرح کرد.

رسولی گفت: شهردار ۲ لایحه ادغام را به شورای شهر ارسال کردند که با توجه به محدودیت‌های قانونی موجود و این‌که بررسی این دو لایحه باید تا قبل از لایحه بودجه انجام شود، باید این دو لایحه در اولویت قرار گیرد .

وی با بیان اینکه پیش از این برای برخی تخلفات در این معاونت ها تذکر داده بودم،از اعضا خواست به این پیشنهاد رأی دهند تا به تداوم تخلفات شهرداری در حوزه این دو معاونت که بلاتکلیف هستند، پایان داده شود. 

رسولی گفت: بر همین اساس پیشنهاد می‌شود دستورات ماقبل این دو دستور به تعویق بیافتند تا این دو دستور تا قبل از لایحه بودجه موردبررسی قرار گیرند تا بتوانیم بودجه را دقیق‌تر بررسی کنیم.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در نهایت با ۱۴ رأی این پیشنهاد را تصویب کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها