بازیکن اسبق سایپا تهران به خیبر خرم آباد پیوست

خرم‌آباد - ایرنا - روزبه شاه علیدوست کاپیتان پیشین سایپا تهران با عقد قرارداد رسمی تا پایان فصل لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به خیبر خرم آباد پیوست.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد، روزبه شاه علیدوست که سابقه چندین سال بازی در سایپا و بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را در کارنامه دارد، در نیم فصل اول لیگ برتر در فصل جاری در تیم نساجی قائمشهر حضور داشت، که پس از توافق با مدیران خیبر، نیم فصل دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور در تیم خیبر بازی خواهد کرد.

شاه علیدوست پیش از این سابقه حضور در تیم‌های پاس تهران، سایپا تهران و نساجی قائمشهر را در پرونده دارد در پست هافبک بازی می‌کند.

باتوجه به نزدیک شدن تعطیلات نیم فصل، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد برای بقا در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور نیازمند خرید و بکارگیری بازیکنان باتجربه در پست‌های مختلف می‌باشد.

اکنون خیبر خرم‌آباد از ۱۴ بازی ابتدای فصل، سه برد، چهار باخت، هفت تساوی، ۱۴ گل زده و ۱۰ گل خورده دارد و با ۱۶ امتیاز در رده چهاردهم جدول ۱۸ تیمی لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد.

خیبر در پنج بازی آخر خود سه تساوی و ۲ شکست را تجربه کرده و کادر فنی این تیم مجاب شده است تا با در اختیار گرفتن بازیکنان جدید و با تجربه در نیم فصل دوم بتواند جایگاه مناسب و بقا در لیگ یک را به ارمغان آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها