جامعه پزشکی در مقابله با کرونا خوش درخشید

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه جامعه پزشکی در مقابله با کرونا خوش درخشید، گفت: جانفشانی و ایثارگری کادر پزشکی و درمانی در مقابله با کرونا ارج و منزلت جامعه پزشکان را برای مردم دو چندان کرد.

به گزارش ایرنا؛ «حسین خوش اقبال»  روز سه‌شنبه در نشست با اعضای هیات مدیره نظام پزشکی استان کرمانشاه از جامعه پزشکان به عنوان یکی از مهمترین تشکل‌های منطقه‌ای و استانی یاد کرد و افزود: رفتار و حرکت جامعه پزشکان همواره جزو الگوهای جامعه بوده و بر رفتارهای اجتماعی شهروندان تاثیرگذار بوده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت استان کرمانشاه تصریح کرد: باوجود برخی دیدگاه‌ها و تفکرات، جامعه پزشکی با جان و دل در مقابله با کرونا ورود کرد و بسیار خوش درخشید که حتما مردم قدرشناس این خدمات هستند.

خوش اقبال در پایان با تاکید بر ضرورت پیگیری دغدغه ها و مشکلات جامعه پزشکی استان گفت: هر چه دغدغه های حرفه ای پزشکان کمتر شود خدمت بهتری به شهروندان ارایه می شود.  

۱۴۱ کرونایی در کرمانشاه بستری است

 رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون ۱۴۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

«مهدی محمدی» 🟡افزود: در شبانه روز گذشته ۱۳ مورد بیمار مثبت بستری و ۶۴ بیمار مثبت سرپایی در استان شناسایی شدند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشده است.

او مجموع جان باختگان بر اثر شیوع کرونا از ابتدای اپیدمی تاکنون در استان را هزار و ۴۷۲ نفر اعلام کرد.

محمدی همچنین افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ بیمار جدید با علایم بیماری کرونا در استان بستری و ۲۹ نفر از بیمارستان پس از بهبودی ترخیص شدند.

سرخط اخبار استان‌ها