فرماندار همدان از ساماندهی میدان میوه و تره بار شهر خبر داد

همدان- ایرنا- فرماندار همدان با بیان اینکه وضعیت میدان میوه و تره بار شهر بسیار نابسامان و زیبنده مرکز استان نیست، گفت: این مکان با همکاری و مشارکت غرفه دارن، شهرداری و دستگاه های متولی به زودی ساماندهی می‌شود.

به گزارش ایرنا، «محمد علی محمدی» روز دوشنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات میدان میوه و تره بار شهر همدان، افزود: احداث مرکز جدید عرضه میوه و تره بار با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال انجام است که اجرای کامل طرح و بهره برداری از آن ممکن است چند سالی طول بکشد.

وی اظهار داشت: برهمین اساس ضروری است وضعیت میدان میوه و تره بار فعلی شهر همدان در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم و تامین رفاه شهروندان هرچه سریعتر ساماندهی و مشکلات آن رفع شود.

او بی نظمی، مشکلات ترافیکی و نقص ایمنی را از جمله مشکلات این بازار برشمرد و گفت: میدان بار همدان دارای قدمتی چندین ساله است که به رغم فعالیت موثر در گذشته، به مرور زمان دچار مشکل شده است.

محمدی تصریح کرد: برای ساماندهی و رفع مشکلات  این مجموعه نیز اقدام موثری انجام شده و همین امر منجر به وضعیت نابسامان کنونی شده است.

فرماندار همدان با اشاره به تاکید جدی دادستانی برای رفع مشکلات و ساماندهی این مرکز،  افزود: طرح ساماندهی میدان میوه و تره بار از سوی شهرداری همدان تهیه و در کارگروه کارشناسی ترافیک نیز تایید شده که پس از طی این  مرحله در شورای متناظر استان باید تصویب و اجرایی شود.

وی، همکاری هیات امنا و غرفه داران میدان میوه و تره بار برای اجرای طرح ساماندهی را ضروری دانست و اظهار داشت: نگاه شهرداری به این موضوع به هیچ وجه درآمد زا نیست و صرفا بهره مندی مردم از خدمات مطلوب و رفع مشکلات موجود مدنظر است.

محمدی خواستار همکاری دستگاه های اجرایی مسوول به منظور اجرای طرح ساماندهی میدان میوه و تره بار همدان شد و افزود: در همین ارتباط واحدهای صنفی میدان بار باید ظرف یک هفته نسبت به خرید انشعاب آب از شرکت آب و فاضلاب  اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها