شهرداری ارومیه به رده دوم لیگ والیبال ایران صعود کرد

تهران- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه با پیروزی مقابل صدرنشین، به رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و نهم لیگ برتر والیبال ایران امروز برگزار شد. تمام مسابقات این هفته با نتیجه مشابه سه بر یک به پایان رسید. شهرداری ارومیه و هراز آمل برنده آخرین مسابقات هفته بودند.

در سالن فدراسیون، تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک مقابل سپاهان صدرنشین به پیروزی رسید. سپاهان در ست اول این بازی با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد اما سه ست بعدی را با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ واگذار کرد.

اتفاق غیرمنتظره این بازی حضور پوریا یلی در میدان بود. پشت خط‌زن تیم شهرداری ارومیه هفته گذشته از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال ۲ جلسه از همراهی تیمش محروم شده بود و مسابقه امروز دومین جلسه محرومیت او محسوب می‌شد. با این وجود وقتی مسابقه آغاز شد، یلی در ترکیب اصلی شهرداری ارومیه قرار گرفت بدون آنکه بخشش یا تعلیق محرومیت او اطلاع‌رسانی شده باشد.

سپاهان که در ۲۳ بازی ابتدای فصل فقط ۲ بار باخته بود، امروز دومین باخت پیاپی را تجربه کرد تا مجموع شکست‌های فصل شاگردان رحمان محمدی‌راد به عدد ۴ برسد. سپاهان با وجود این باخت همچنان با ۲۱ برد و ۶۲ امتیاز در رده نخست جدول قرار دارد. شهرداری ارومیه هم با برد امروز و کسب ۲۰ پیروزی و ۶۰ امتیاز، یک پله صعود کرد و در مکان دوم جدول ایستاد.

در مسابقه همزمان، تیم هراز آمل با نتیجه سه بر یک از سد فولاد سیرجان گذشت. شاگردان رضا تندروان ست اول را ۲۵ بر ۲۲ به سود خود رقم زدند اما سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۲ به نفع هراز به پایان رسید.

شاگردان بهروز عطایی با پیروزی در مسابقه امروز و کسب ۱۸ برد و ۵۲ امتیاز در رده ششم قرار گرفتند. فولاد سیرجان هم با ۲۰ برد و ۵۸ امتیاز، رتبه دوم را به شهرداری ارومیه هدیه داد و خودش در مکان سوم ایستاد.

نتایج هفته بیست و نهم لیگ برتر والیبال ایران

هورسان رامسر ۱ - سایپا تهران ۳

شهداب یزد ۳ - شهرداری ورامین ۱

خاتم اردکان ۳ - شهرداری قزوین ۱

شهرداری گنبد ۳ - پیکان تهران ۱

فولاد سیرجان ۱ - هراز آمل ۳

شهرداری ارومیه ۳ - سپاهان اصفهان ۱

راه‌یاب ملل کردستان و آذرباتری ارومیه مسابقات خود را در این فصل به پایان برده‌اند و در سه هفته پایانی مسابقات استراحت دارند.

جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته بیست و نهم

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار ورزش