تیم والیبال شهرداری ارومیه، سپاهان اصفهان را هم شکست داد

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته بیست و نهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور مقابل سپاهان اصفهان، صدرنشین لیگ برتر پیروز شد و در رده دوم جدول قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سپاهان اصفهان امروز، دوشنبه در سالن فدراسیون والیبال تهران به دیدار هم رفتند که در پایان تیم شهرداری ارومیه با نتیجه سه بر یک حریف صدرنشین خود را شکست داد.

در این مسابقه شهرداری ارومیه ست نخست بازی را ۲۵ بر ۲۳ به حریف قدرتمند خود باخت ولی در ست‌های دوم تا چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد و دومین شکست پیاپی زردپوشان اصفهانی را رقم زد.

در این دیدار که قضاوت آن را احمد سرمست به کمک  اصغر میرزایی برعهده داشتند، پیمان اکبری تیمش را با ترکیب اولیه پوریا فیاضی، مسعود غلامی، میثم صالحی، پوریا یلی، محمدطاهر وادی، سعید مصطفی وند و محمدرضا حضرت‌پور به میدان فرستاد و رحمان محمدی‌راد سپاهان را با ترکیب پرویز پزشکی، محمود رسولی، علی‌اصغر مجرد، علیرضا مباشری، سهند الله وردیان، سعید جواهری توانا و شادمهر کمایی راهی زمین کرد.

با این نتیجه شهرداری ارومیه با ۲۰ برد و ۶۰ امتیاز با توجه به شکست تیم فولاد سیرجان ایرانیان به رده دوم صعود کرد و سپاهان با تحمل دومین شکست پیاپی کماکان با ۲۱ برد و ۶۲ امتیاز در صدر باقی ماند.

شهرداری ارومیه روز چهارشنبه در دیداری حساس با فولاد سیرجان ایرانیان دیدار خواهدکرد و در این روز، رتبه هشت تیم بالای جدول قطعی خواهدشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها