بیانی: فکری اشتباهاتش را قبول کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: «محمود فکری» باید اشتباهاتش را بپذیرد و قبول کند در طول این مدت که هدایت آبی‌پوشان را بر عهده داشته نتوانسته انتظارات را برآورده سازد.

«شاهرخ بیانی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: عملکرد بازیکنان استقلال در بازی با سپاهان دور از انتظار بود آنها نتوانستند کوچک‌ترین بازدهی مثبت در این مسابقه داشته باشند.

وی افزود: متاسفانه تعصب از استقلال رفته است و دیگر بازیکنان همچون گذشته برای این تیم تلاش و از خودگذشتگی ندارند.  

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: زمانی که ما در استقلال بازی می‌کردیم به جای اینکه دنبال مسایل حاشیه‌ای باشیم فقط سعی می‌کردیم،  بهترین نمایش را در ترکیب داشته باشیم. اینکه بخواهیم به خاطر پول اعتراض کنیم جایی در تفکرات بازیکنان نداشت.

بیانی تصریح کرد: خط دفاعی استقلال در بازی با سپاهان فاجعه برانگیز بود، آنها از مهار بازیکنان سپاهان عاجز بودند و همین باعث شد تا حریف به راحتی خلق موقعیت کند.

وی تاکید کرد: محمود فکری باید اشتباهاتش را بپذیرد و قبول کند در طول این مدت که هدایت آبی‌پوشان را بر عهده داشته نتوانسته انتظارات را برآورده سازد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: سرمربی استقلال اگر نتواند در بازی‌های آینده به شرایط تیم سروسامان ببخشد باید به فکر جدایی از استقلال باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha