محمدخانی: نوراللهی بهترین هافبک ایران است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: احمد نوراللهی بهترین هافبک ایران است و او بار دیگر در برد پرسپولیس نقش مهمی ایفا کرد.

«ناصر محمدخانی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پرسپولیس سه امتیاز شیرین دیگر را در بازی مقابل پیکان به دست آورد تا یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک شده و با کسب یک امتیاز دیگر قهرمان نیم فصل اول شود.

وی افزود: پیکان در بازی با پرسپولیس فقط به اوت‌های بلند دلخوش کرده بود که این تاکتیک به خوبی توسط قرمزپوشان مهار شد.

پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از عملکرد سید جلال حسینی خاطرنشان کرد: خط دفاعی پرسپولیس با هدایت سید جلال حسینی عالی عملکرد کرد و کاپیتان قرمزها نشان داد هنوز بهترین دفاع ایران است.

محمدخانی تصریح کرد: به طور حتم  پرسپولیس در این فصل هم مدعی قهرمانی خواهد بود و می‌تواند برای پنجمین بار جام را به دست آورد.

وی تاکید کرد: یحیی گل‌محمدی آرامش را به پرسپولیس تزریق کرده و می‌بینید که بازیکنان این تیم تا دقیقه ۹۰ برای پیروزی تلاش می‌کنند. پیروزی در چهار بازی پشت سر هم اتفاق مهمی است و این نشان می دهد پرسپولیس به ثبات رسیده است.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان با تمجید از عملکرد احمد نورالهی گفت: احمد نوراللهی بهترین هافبک ایران است و او بار دیگر در برد پرسپولیس نقش مهمی ایفا کرد. عملکرد او در خط هافبک بسیار درخشان است و در تمام اتفاقات مهم بازی نقش دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز جمعه در دیدار معوقه از هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵:۴۰ در سیرجان به مصاف گل‌گهر این شهر خواهد رفت. پرسپولیس در صورت کسب یک امتیاز در این مسابقه قهرمان نیم فصل مسابقات لیگ برتر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار ورزش