به علت ترکیدگی لوله شبکه آب شهر دوگنبدان دچار اخلال شد

گچساران -ایرنا - مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه وبویراحمد گفت: به علت ترکیدگی لوله اصلی خط انتقال آب شبکه آب برخی از نقاط شهر دوگنبدان دچار اخلال شده است.

 علی محمد غریبی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل قطع ناگهانی برق در ایستگاه پمپاژ آب امامزاده جعفر و حادث شدن ضربه در طول مسیر خط انتقال حد فاصل ۴۰۰ متری بعد از ایستگاه پمپاژ قسمتی از لوله ۳۰ اینچ خط انتقال آب به مخازن ذخیره شهر دوگنبدان دچار ترکیدگی شدید شده است.
وی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی قبلی و با همکاری رسانه های ارتباط جمعی در اطلاع رسانی قرار بود فردا سه شنبه بیست و هشتم بهمن عملیات بهسازی خط انتقال مورد نظر انجام شود که  ساعتی قبل این خط انتقال دچار ترکیدگی  شد و به ناچار ایستگاه پمپاژ مورد نظر خاموش و آب خط انتقال ۳۰ اینچ تخلیه و عملیات برشکاری و تعمیرات شروع شد.
وی تصریح کرد:پس از این حادثه در کمترین زمان ممکن با خاموش کردن ایستگاه از هدر رفت آب جلوگیری و با توجه به اینکه قرار بود فردا سه‌شنبه کار تعمیرات و بهسازی خط انتقال مذکور انجام شود آمادگی نسبی برای انجام عملیات میدانی وجود داشت.

غریبی ابراز داشت:  پس از وقوع این حادثه تمامی امکانات فنی، مهندسی، خدماتی و تیم های اتفاقاتی در محل حادثه حاضر و عملیات اجرایی در حال انجام است.
وی افزود: به علت ترکیدگی خط انتقال آب، مناطق پانصد دستگاه سمت راست و مستقیم، بلوار بعثت، نیمه شرقی شهر حدفاصل خیابان بشارت به سمت پانصد دستگاه، محلات سادات، رجائی و رادک، مجتمع های مسکن مهر واقع در بلوار نفت شمالی، جنوبی و پادگان، شهرک های هدایت، خلیج‌فارس، جهاد، گلستان، بهارستان، معلم و شهرک نفت شمالی و جنوبی دچار قطعی آب شده است.

وی عنوان کرد: همچنین محلات لبنان، کیامرثی،پل بردستانی و روستای تلخاب شیرین نیز دچار افت فشار آب شده است.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: امور آبفا شهرستان گچساران تمامی امکانات مورد نیاز را بکار بسته تا در کمترین زمان ممکن که امیدواریم تا ساعات پایانی امشب و قبل از آغاز بامداد سه‌شنبه باشد کار تعمیرات و بهسازی انجام و ایستگاه پمپاژ مورد نظرشروع و خط انتقال آب وارد مدار بهره برداری شود.
غریبی ضمن عذرخواهی از ساکنان مناطق مذکور شهر دوگنبدان از مشترکان خواست تا همکاری های لازم را نسبت به صرفه جویی در مصرف آب با اداره آب و فاضلاب شهرستان گچساران انجام دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =