کومان: داوران باید از بازیکنانی مثل «نیمار» بیشتر محافظت کنند

تهران- ایرنا- سرمربی باشگاه بارسلونا از غیبت «نیمار» در دیدار این هفته تیمش برابر پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان ابراز تاسف کرد و گفت که باید از بازیکنانی همچون نیمار محافظت شود.

به گزارش ایرنا، ستاره برزیلی پی‌اس‌جی در دیدار تیمش برابر کان دچار مصدومیت و حدود یک ماه خانه نشین شد و «رونالد کومان» با درخواست بازیکنان از داوران مبنی بر محافظت بیشتر از آنان، موافق است.

کومان در پاسخ به پرسشی در مورد نیمار در نشست خبری پیش از دیدار برابر پی‌اس‌جی اظهار داشت: باید از چنین بازیکنانی حمایت شود. بازیکنانی همچون نیمار،  «لیونل مسی»، «کریستیانو رونالدو» و ...

وی ادامه داد: زیرا آنها بازیکنانی هستند که به ما اجازه می‌دهند از فوتبال لذت ببریم. داوران باید از آنان حفاظت کنند  هرچند قبول دارم که در فوتبال برخورد وجود دارد.

«جرارد پیکه» پس از بازگشت از مصدومیت روز دوشنبه با آبی اناری‌ها تمرین کرد و انتظار می‌رود در دیدار برابر پی‌اس‌جی در ترکیب بارسا حضور داشته باشد.

کومان در این باره نیز گفت: شرایط او خوب است. چهار یا پنج روز است که در تمرینات حضور داشته و حس من به او مثبت است و برای تصمیم گیری در مورد حضور او یک روز دیگر فرصت دارم.

«رونالد آروخو» در تمرین امروز حضور نداشت و مرد هلندی در ادامه اضافه کرد که او به این بازی نخواهد رسید اما سایر بازیکنان حاضر در فهرست مشکلی برای حضور برابر پی‌اس‌جی ندارند.

وی افزود: هیچ شکی در مورد توانایی بازیکنانم برابر پی‌اس‌جی ندارم. یک بازی تاکتیکی در پیش داریم. برای لیگ قهرمانان بسیار هیجان زده هستیم. نبرد سختی است. پاری‌سن‌ژرمن تیم بسیار خوب و قدرتمندی است. بازی جذابی خواهد بود. ما پیشرفت کرده‌ایم اما کیفیت آنها هم بالا است.

کومان علاوه بر ابراز هیجان، نسبت به این دیدار که در نیوکمپ برگزار می‌شود ابراز امیدواری کرد و گفت: به بازیکنان و تیمم ایمان دارم. به وضوح پیشرفت کرده‌ایم هم در عملکرد و هم در نتایج اما دیدار فردا شب متعادل خواهد بود؛ با این حال، اطمینان داریم که یک تیم خوب را خواهیم برد.

حتی در غیاب نیمار و «آنخل دی ماریا»، پی‌اس‌جی بازیکنان زیادی برای تهدید بارسا در اختیار دارد اما کومان معتقد است که این بازی، نبرد «کیلین امباپه» و مسی نیست.

وی تاکید کرد: موافق یارگیری نفر به نفر نیستم. باید بدانید که چطور بازی کرده و در زمان از دست دادن توپ سازماندهی خوبی داشته باشید. این بازی نبرد مسی – امباپه نیست بلکه دیداری است که مابین تیم‌هایی است که بهترین بازیکنان جهان را دارند و امباپه هم یکی از بهترین‌های پی‌اس‌جی است. بازی فوق العاده‌ای خواهد بود و لذتبخش. پی‌اس‌جی گزینه محتمل قهرمانی است؛ آنها برای گل زدن خارج از خانه تلاش می‌کنند و خواستار تسلط بر بازی و توپ هستند. برای ما کلین شیت حائز اهمیت است و باید سرعت امباپه را مهار و مدیریت کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار ورزش