۲ طرح اقتصاد خلاق، دیجیتال و هوشمندسازی رونمایی شد

تهران - ایرنا - طرح اپراتور تخصصی اینترنت اشیاء LOT و نخستین سامانه هوشمندسازی خدمات کشاورزی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ششمین نمایشگاه دستاورهای بومی اینترنت اشیا (Iotex۲۰۲۱) رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که عصر دوشنبه در غرفه ۲۷ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد،  اپراتور تخصصی اینترنت اشیاء  LOT  توسط یک شرکت داخلی به منظور تحت پوشش قراردادن کل شهر تهران به شبکه اینتزنت اشیاء و همچنین نخستین سامانه هوشمند سازی خدمات کشاورزی مربوط به یک شرکت دیگر ایرانی رونمایی شد.

در ادامه این مراسم سه تفاهمنامه به امضا رسید که یکی از آنها راه اندازی نخستین  ۵G تست وب ایران بین  معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و اپراتور همراه اول به امضا رسید.

تفاهمنامه حمایت از استارتاپ های فعال در حوزه اینترنت اشیا بین معاونت علمی و شرکت لاوان پایش ونداده و همچنین تجاری سازی محصولات این نمایشگاه بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دو تفاهمنامه دیگر بود که به امضا طرفین رسید.

ششمین نمایشگاه آخرین دستاورهای بومی اینترنت اشیا (Iotex۲۰۲۱) روز دوشنبه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا شد.

در این نمایشگاه که در غرفه ۲۷ نمایشگاه دائمی بین المللی تهران دایر است فن آوران حوزه اینترنت اشیا آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهند
نمایشگاه اینترنت اشیا (Iotex۲۰۲۱) همزمان با برگزاری رویداد «هفته ایران دیجیتال» به مدت ۲ روز (دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه) با معرفی محصولات جدید برگزار می‌شود.

سومین رویداد «هفته ایران دیجیتال» از شنبه ۲۵ بهمن ماه آغاز و تا ۲۸ این ماه (فردا) ادامه خواهد داشت.

نشست بررسی آخرین وضعیت واگذاری باندهای فرکانسی ۵G، رونمایی از اپراتور اینترنت اشیا، سامانه کشاورزی هوشمند، گجت‌های سلامت هوشمند، معرفی گیت‌وی مانیتورینگ خطوط تولیدی صنعتی، رونمایی از برنامه‌های ۵G اپراتورهای تلفن همراه و معرفی سامانه اتصال ساختمان‌ها به آتش‌نشانی از جمله رویدادهای این نمایشگاه است.

 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش