حمایت از طرح‌های توسعه محور اولویت فرمانداری خواهد بود

یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه بر فعالیت بیشتر مدیران برای اجرای برنامه های توسعه محور تاکید کرد و گفت: طرح‌های توسعه بدون هیچ گونه مشکلی از سوی فرمانداری حمایت خواهد شد.

دارا کریمی نژاد روز دوشنبه در جلسه شورای ترافیک کهگیلویه با اشاره به ظرفیت های مختلف تاریخی و فرهنگی در شهر دهدشت اظهارداشت:  هنر مدیریت در این شهرستان استفاده از تمامی این سرمایه ها برای توسعه است.

وی مشکل شهرستان را نبود اعتبارات تنها نداست و گفت: قرار گرفتن بر مدار توسعه نیازمند پیگیری مدیران و مسئولان مسئولیتپذیر است.

کریمی نژاد تاکید کرد: به عنوان فرماندار برای توسعه شهرستان هر سندی را امضا و پاسخگو نیز خواهم بود.

وی تصریح کرد: برنامه های خوبی از سوی شهرداری در راستای توسعه شهری دهدشت مرکز شهرستان در دست اجراست که نیازمند همکاری همه نهادها است.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به مصوبه های تکراری در جلسات ،گفت: تنها مصوبه هایی که قابلیت اجرایی داشته باشند تصویب خواهند شد.

شهردار دهدشت نیز در این جلسه  با اشاره به روند اجرایی خوب ساماندهی ورودی های دهدشت گفت: ورودی چرام طی تفاهم نامه‌ای با اداره کل راهداری به زودی تا پل سمغان زیرسازی و آسفالت خواهد شد.

احسان تابش نژاد اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده روند توسعه شهری دهدشت با اجرای طرح‌های ورودی ها شتاب بیشتری خواهد گرفت.

وی با انتقاد از اتاق اصناف در تمدید خودسرانه پروانه صنوف اظهارکرد: باتوجه به اینکه صنوف عوارض پرداخت نمی‌کند اتاق اصناف حق تمدید پروانه انها را ندارد.

در این جلسه مصوب شد مصوبات جلسه شورای ترافیک در فضای مجازی با محوریت فرمانداری تا رسیدن به مرحله اجرایی پیگیری شود.

دهدشت مرکز شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه بیش از ۶۵ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها