ادامه روند درخشان شهرداری گنبد در لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- عملکرد درخشان تیم شهرداری گنبد در لیگ برتر والیبال ایران در هفته بیست و نهم مسابقات نیز ادامه یافت.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و نهم لیگ برتر والیبال ایران امروز با ۶ بازی به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در مسابقات ظهر امروز تیم‌های شهرداری گنبد و خاتم اردکان حریفان خود را شکست دادند.

در سالن فدراسیون، تیم شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک پیکان تهران را شکست داد. شاگردان عظیم جزیده در ست‌های اول، سوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۹ بر ۲۷ به برتری رسیدند و ست دوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ واگذار کردند.

شهرداری گنبد در ۵ بازی از ۶ مسابقه اخیر خود به پیروزی رسیده است. این تیم که هفته گذشته حضور خود در مرحله پلی‌آف را قطعی کرده بود، با نتیجه امروز و کسب ۱۲ برد و ۳۸ امتیاز، یک پله صعود کرد و جای شهرداری ورامین را در مکان هفتم جدول گرفت. پیکان هم با ۹ برد و ۲۶ امتیاز در رتبه دهم باقی ماند.

در مسابقه همزمان، خاتم اردکان با نتیجه سه بر یک مقابل شهرداری قزوین به پیروزی رسید. قزوینی‌ها فقط در ست اول این بازی با امتیاز ۲۵ بر ۱۶ پیروز شدند ولی این خاتم بود که در سه ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ به برتری دست یافت.

خاتم با ۶ برد و ۲۲ امتیاز و شهرداری قزوین با ۵ برد و ۱۵ امتیاز در رتبه‌های یازدهم و دوازدهم جدول ایستاده‌اند و در صورت کسب هر نتیجه‌ای در هفته پایانی، لیگ را در همین رتبه‌ها به پایان خواهند برد.

برنامه و نتایج هفته بیست و نهم لیگ برتر والیبال ایران

هورسان رامسر ۱ - سایپا تهران ۳

شهداب یزد ۳ - شهرداری ورامین ۱

خاتم اردکان ۳ - شهرداری قزوین ۱

شهرداری گنبد ۳ - پیکان تهران ۱

ساعت ۱۷، خانه والیبال، فولاد سیرجان - هراز آمل

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری ارومیه - سپاهان اصفهان

راه‌یاب ملل کردستان و آذرباتری ارومیه مسابقات خود را در این فصل به پایان برده‌اند و در سه هفته پایانی مسابقات استراحت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار ورزش