فرمانده سپاه ایلام: رونق تولید مهمترین راهکار عبور از وضعیت کنونی است

ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: رونق تولید، تلاش برای احیای واحدهای تولیدی و اشتغال جوانان از مهمترین راهکارها برای عبور از وضعیت کنونی است.

به گزارش ایرنا، جمال شاکرمی روز دوشنبه در یادواره گرامیداشت شهید هواس محمودی در شهرستان ایوان اظهار داشت: امروز کشور نیازمند همت و کار مضاعف است و مسوولان و مردم رسالت سنگینی بر عهده دارند.

وی افزود: امروز برای ادامه مسیر، رفع موانع و غلبه بر مشکلات به تبیین سیره و ادامه راه شهیدان نیاز داریم.

شاکرمی یادآور شد: اهرم های فشار دشمنان انقلاب از لحاظ شکل و ساختار وارد فازهای نوین و جدیدی شده است به گونه ای که با هجمه های رسانه ای و تحریم های جدید به خصوص در حوزه دارویی قصد منزوی کردن ملت ایران در عرصه جهانی دارند.

وی گفت: دولت باید در سال آخر فعالیت خود و تا آخرین روز کاری در پی رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد و از پرداختن به مباحث حاشیه ای و سیاسی پرهیز کند. 

شاکرمی در ادامه با اشاره به مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم امروز صاحب سبک است و مسیری از تلاش و مجاهدت و ایثار و شهادت را معنا کرد.

وی اضافه کرد: مکتب شهید سلیمانی روویش های جدیدی را به وجود آورد و در دل آن "محمودی ها" پرورش یافتند.

وی گفت: حاج قاسم زینت ولایت و مرد میدان بود، اگر چه او همیشه صحنه های سخت را انتخاب می کرد و شهید محمودی ها در همان امتداد و مسیر حاج قاسم بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها