مرکز آموزش مهارتی هیات امنایی صنایع استان قزوین راه‌اندازی شد

قزوین - ایرنا - مرکز آموزش‌های مهارتی هیات امنایی واحدهای تولیدی و صنعتی استان قزوین بعدازظهر دوشنبه در مراسمی با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا، این مجموعه آموزشی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهر صنعتی البرز فعال شده است.

این مرکز در راستای عقد تفاهم نامه میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اتاق بازرگانی قزوین به فعالیت خواهد پرداخت.

متولی این مجموعه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین است که آموزش های خود را در این مکان با هماهنگی و مشارکت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ارایه می دهد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین در مراسم راه اندازی این مرکز آموزشی گفت: این مجموعه می تواند در پرورش نیروهای ماهر مورد نیاز صنایع و تولیدکنندگان قزوین و بازار کار بسیار موثر واقع شود.

مهدی بخشنده افزود: قزوین از قطب های صنعت و کشاورزی کشور به شمار می رود و ما علاوه بر آموزش نیروهای انسانی استان می توانیم در زمینه آموزش به نیروهای کار سایر استان ها و حتی کشورهای همسایه به ویژه اورآسیا که به پرورش نیروهای ماهر احتیاج بالایی دارند، بپردازیم.

علی اوسط هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای نیز در این مراسم گفت: نیاز به آموزش و یادگیری مهارت را در جامعه باید نهادینه کنیم و در این راستا از ظرفیت صنایع در این بخش استفاده حداکثری داشته باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها