"بهمن نخود" و همدستش با ۱۵۰ فقره سرقت در شیراز به دام افتادند

شیراز-ایرنا-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: سارق حرفه‌ای درون خودرو با نام مستعار "بهمن نخود" که به همراه همدستش مرتکب ۱۵۰ فقره سرقت تنها از درون خودروهای پژو ۲۰۶ شده بودند در شیراز دستگیر شدند.

سردار سرتیپ دوم رهام‌بخش حبیبی، دوشنبه بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات خودرو پژو ۲۰۶ در شهرستان شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۲۲ آزادگان شهرستان شیراز با انجام اقدامات فنی و تخصصی، ۲ نفر سارق حرفه‌ای را که همدست هم بودند، شناسایی و آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۱۵۰ فقره سرقت تنها از درون خودروهای پژو ۲۰۶ در شیراز اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۳۰ دستگاه ضبط و ۸ دستگاه باند مسروقه کشف شد.

حبیبی، با اشاره به اینکه در پیوند با این سرقت‌ها چهار نفر مال‌خر نیز دستگیر شده‌اند، اظهار داشت: همه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مالکان خودرو باید چنانچه شیشه و قفل در خودرو آنها معیوب شده، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع عیب آن اقدام و هنگام ترک وسیله نقلیه از بسته بودن درها و شیشه اطمینان حاصل کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =