رشد تنیس‌روی‌میز نیاز به همراهی بخش خصوصی، دولتی و خیّران دارد

ارومیه- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: برای رشد و پیشرفت این رشته، همراهی بخش خصوصی و خیّران با بخش دولتی ضروری است و نباید انتظار داشت که فقط فدراسیون و ادارات کل و شهرستان‌ها هزینه و ورود کنند.

مهردادعلی قارداشی روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز آذربایجان‌غربی افزود: در صدد هستیم از همه ظرفیت ها برای توسعه کمی و کیفی این رشته ورزشی مهیج در دوران پساکرونا استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه تغییرات مداوم هیات تنیس روی میز آذربایجان‌غربی یکی از نقاط ضعف این رشته بوده، افزود: حمایت از مدیران و رییس جدید توسط سایران ضروری است و امیدواریم این استان دوباره بیش از گذشته رشد و پیشرفت کند.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در مورد برنامه‌های آتی فدراسیون گفت: تیم چهار نفره مردان و زنان تنیس روی میز  به‌همراه کادرفنی و روانشناس برای مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی دوحه قطر عازم این کشور خواهد بود و برای کسب سهمیه بیش از ۵۰ درصد شانس مدنظر داریم.

‌قارداشی افزود: در شرایط کرونا، فدراسیون کمک‌هایی را از لحاظ تجهیزات، اردو و کمک مالی برای قهرمانان در نظر گرفته است.

وی اظهار کرد: مسابقات باشگاهی نوجوانان و جوانان دختر کشور طی ۱۰ روز دیگر و در بخش پسرها طی دو یا سه روز آینده به میزبانی اصفهان برگزار خواهدشد.

مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز آذربایجان‌غربی برگزار شد و "سیدسیاوش بهادری راد" با ۱۵ رای برای دوره چهارساله به عنوان رییس هیات انتخاب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =