مسیرهای ورودی به آبادان مسدود شدند

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: مسیرهای ورودی به آبادان از سمت اهواز و ماهشهر در راستای اجرای مصوبه ستاد استانی و شهرستانی مقابله با کرونا مسدود شده اند.

سیدزین العابدین موسوی دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده از امروز ورودی شهرستان آبادان در محورهای آبادان - اهواز و آبادان - ماهشهر از سوی فرماندهی انتظامی و ناحیه مقاومت بسبج  بسته شده و از تردد خودروهای غیربوی جلوگیری می‌شود.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا در نقاط مختلف کشور و قرمز شدن منطقه جنوب غرب خوزستان تمامی مسیرهای ورودی آبادان بر روی مسافران و خودروهای غیر بومی تا اطلاع بعدی بسته است.

فرماندار ویژه آبادان گفت: سرنشینان خودروهایی که اجازه ورود به آبادان دریافت می‌کنند نیز در ورودی شهر پایش می‌شوند و در صورت نیاز به مراقبت به بیمارستان طالقانی آبادان منتقل خواهند شد.

موسوی با بیان اینکه بیماری کووید ۱۹ جهش یافته افراد با سنین پایین را نیز در خطر ابتلا قرار داده است از شهروندان خواست دستورالعمل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را با دقت رعایت کنند.

فرماندار ویژه آبادان اظهار داشت: مردم باید نسبت به این بیماری حساسیت بیشتری داشته باشند در غیر اینصورت باید شاهد افزایش ابتلا به بیماری و مرگ و میر مبتلایان باشیم.

به گفته شکرالله سلمان‌زاده رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان ظرفیت بخش مراقبت‌های ویژه بیماران کرونایی بیمارستان طالقانی آبادان تکمیل شده و جای خالی برای بستری بیماران بدحال کرونایی نیست.

به گزارش ایرنا ۲۹۶ هزار و ۹۲۰ نفر در آبادان از خدمات ۱۰ مرکز شهری ۱۱ مرکز روستایی ۱۳ پایگاه بهداشتی و ۴۴ خانه بهداشت زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره‌مند هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها