مشکلات سوارکاران برای جابجایی اسب در رقابت‌های بین‌المللی

تهران - ایرنا- دبیر فدراسیون سوارکاری گفت: برای جابجایی اسب در مسابقات بین‌المللی سال آینده و بویژه بازیهای آسیایی نیاز به حمایت مالی داریم.

محمد کاظمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: برای حضور در مسابقات بین المللی سال ۱۴۰۰ از وزارت ورزش می خواهیم که فدراسیون سوارکاری مورد حمایت مالی قرار دهد زیرا سوارکاری فقط ورزش نیست و بخشی از آن شامل صنعت و اشتغال افراد است و ایران می تواند در این زمینه در دنیا خوش بدرخشد.

وی اظهار داشت: در شرایط کرونایی بسیاری از برنامه های فدراسیون با تغییرات زیاد و مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و سعی کردیم به دلیل محدودیت های کرونایی، پخش زنده مسابقات را در رشته های مختلف پیش بینی کنیم.

کاظمیان ادامه داد: همچنین با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کلاس های  آنلاین نیز در تمامی رشته های سوارکاری بر پا می کنیم و امیدواریم بزودی با مهار کرونا، بتوانیم برنامه های سال ۱۴۰۰ را با امکانات بیشتر و حضور فعال تر دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه مسابقات پرش با اسب جام پیشرو اسب ۱۱ تا ۱۵ اسفند ماه امسال برگزار می شود، تصریح کرد: این مسابقات در باشگاه سوارکاری آزمون برگزار می شود و مسابقات استقامت نیز در بوشهر به مدت ۲ روز دنبال خواهد شد.

دبیر فدراسیون سوارکاری به تدوین برنامه چهار ساله ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۴ فدراسیون اشاره کرد و گفت: برنامه راهبردی کوتاه مدت و بلند مدت فدراسیون برای تمامی رشته ها تدوین می شود و تا بتوانیم از سال آینده برنامه های جامعی تر در حوزه سوارکاری داشته باشیم.

کاظمیان افزود: دوره بین المللی برای نحوه انتخاب اعضای تیم ملی برای شرکت در مسابقات آسیایی از سال آینده اجرایی می شود و سوارکارانی که می خواهند عضو تیم ملی شوند در این دوره شرکت خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =